Zombie Army 4 Dead War İncelemesi

Zombie Army 4 Dead War İncelemesi

Zombie Army 4 Dead War, oyunu ilk olarak piyasaya çıktığında bir savaşçı oyunu olarak tanınıyordu. Bonus olarak başlamış bir seriydi ve bu seri öyle çok sevilmiş olacak ki bugün 4’ncü oyunla karşınıza çıkıyor. Seri haline gelmiş olması sevildiğini gösterirken oyun hızlı bir şekilde büyümeye de devam edebiliyor.

Oyun diğer serilerde olduğu gibi üçüncü şahıs açısından oynanacak kendini çok ciddiye alabilecek bir oyun değil. Nazi kara komedisini yeni bir seviyeye ulaştırmış olan ince bir biçimde hazırlanmış olan oyunda her biri ölümcül olan çok miktarda yürüyen ölü tehdidi oyun içerisinde sizi bekliyor olacak. Zombi filmleri kadar oyunlarının da herkes tarafından sevilmiş olduğunu biliyoruz. Karşınızdakilerin bir zombi olduğunu unutmamalısınız, çünkü unuttuğunuzda asla affınız olmayacak.

Zombie Army 4 Dead War İncelemesi
Zombie Army 4 İncelemesi

Zombie Army 4 Dead War

Oyun içerisinde intihar bombardıman ,uçakları mini bir dev gibi ağır makineliler taşıyan düşmanları eski oyunlardan da tanıyacaksınız. Oyunun en yaratıcı düşmanlarını görebilmeniz yine mümkün olacak. Yeni başlayanlar için zırhın tam ortasından hedeflenmesi gereken zombi bir kalp var.

Oyun içerisine sabit tuzaklarında yerleştirilmiş olduğunu görebiliyoruz. Bu tuzaklar etkili oldukları kadar da bir hayli eğlenceliler. Birçok düşmanın tek seferde öldürülebilmesi için tuzaklar epeyce başarılı olarak hazırlanmış.

Zombie Army 4 Dead War İncelemesi
Zombie Army 4 İncelemesi

Oyun içerisindeki ana unsur tek ya da üç arkadaşınıza kadar oynayabiliyor olduğunuz bir hikaye moduna sahip olmasıdır. Her oyuncu kendi kişiliğine ve dövüş stiline sahip. Siz bu 4 karakterden bir tanesini seçebiliyorsunuz. Oyunda size yardımcı olabilmek için özelleştirilecek olan yeteneklerde bulunuyor. Ekstra avantaj elde etmek istiyorsanız oyun boyunca silahları değiştirme ve geliştirme yeteneği sayesinde oyunu diğerlerinden daha farklı bir konuma getirebiliyorsunuz.

Zombie Army 4 oyununun önceki serilerine baktığımızda başarılı olan mekaniklerin daha fazlası da eklenmiş. Bu türün daha önce karşılaşmış olduğunuz zombi örnekleri içerik eksikliğinden dolayı da kısa süreli olmuştu. Zombie Army 4 Dead War oyunun nasıl ilerleyeceği ve sevilip sevilmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası