Reklam

Reklam

Hogwarts Legacy

Yeni Hogwarts Legacy Fragmanı Yayınlandı

Yeni bir Hogwarts Legacy fragmanı yayınlandı ve nedense bu bir ASMR videosu. 20 dakikalık görüntü, izleyicileri bir yaz gününde Hogwarts’ta gezdiriyor ve bolca damlayan su içeren oyun içi görüntüleri gösteriyor, izlemeden önce bir lavabo molası vermenizi öneririz!

Dereleri ve kuş seslerini duymak rahatlatıcı olduğu kadar, genellikle böyle bir video yayınlamanın amacının ne olduğunu merak ederiz. Ancak, tüm görüntüler oyun içinde, yani bunu çok yavaş bir çevresel önizleme olarak düşünebilirsiniz.

Hogwarts Legacy, ASMR Tanıtım Fragmanı
Bu yazımızı da inceleyin !

Yukarıda izleyebileceğiniz Hogwarts Legacy A Hot Summer Day (Sıcak Bir Yaz Günü) ASMR videosu, birkaç alanı yavaşça kaydırırken bize kırsal bir ses manzarası sunuyor. Bunların hepsi kale arazisinin ötesinde ve oyun sırasında hepsini ziyaret edebileceğimizi varsayıyoruz.

Bu videonun yaptığı en önemli şeylerden biri bize bir ölçek duygusu vermesidir. Avalanche Software, Hogwarts Legacy’yi ortaya çıkardığında, okulun odak noktası olacağını ve aksiyonun çoğunun orada gerçekleşeceğini varsaydık. Ancak, çevresindeki kırsal alan geniş bir alan gibi görünüyor ve epeyce ilgi çekici nokta tespit ettik. Belki de oyun, büyücülük dünyasını düşündüğümüzden daha fazlasını kapsıyor?

Harry Potter konusunda çok bilgili değiliz, bu yüzden görüntülerde çok sıra dışı bir şey göremiyoruz. Bununla birlikte, oyun kitap serisinden yaklaşık yüz yıl önce geçtiği için, burada sadece en sadık Potterhead’in fark edebileceği bir paskalya yumurtası veya ipucu varsa şaşırmayacağız.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası