Yeni GTA Oyunu Gta 6 Geliyor

tarafından
43
Yeni GTA Oyunu Gta 6 Geliyor

Merhaba OyunPixel takipçileri, bugün oyun dünyasının en önemli oyunlarından olan Gta markasının yeni oyunu olarak düşünülen Gta 6 hakkında çıkan iddialara göz gezdireceğiz. Reddit’e bir kullanıcıya göre Gta 6 fragmanı yakın bir tarihte gelebilir! Yorumlarınız bizler için çok değerli, sizlerde aşağıdan yorumlar kısmında Gta 6 hakkındaki yorumlarınızı, fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. Pixellendiniz!

Yeni GTA Oyunu Gta 6 Geliyor

GTA 6 GELİYOR MU?

Reddit üzerinden atılan bir iddiaya göre Gta (Grand Theft Auto) fragmanı yakın zamanda gelebilir.

Gta 5’in halen fazlaca satılmasına rağmen yeni bir Gta oyunu bekleniyor. İddiaya göre Ünlü rapçi Young Dolph ile anlaşma yapan Rockstar Games firması bu şarkıcının parçası  olan Blac Loccs şarkısının haklarını aldığını ve bu şarkını  yeni Gta oyunu olan Gta 6’nın fragmanınında kullanacağını söyleniyor.

Lissenhereyadonkey’in iddialarının somut bir kanıta sahip olduğunu düşünürsek gerçek olma ihtimali bulunduğunu söyleyebiliriz.  Young Dolph’un Blac Loccs adlı şarkısı, Rockstar Games’in GTA serisinde kullandığı şarkılara bir hayli benziyor.

Aşağıdan parçayı sizde dinleyebilirsiniz;

 

 

Bir önceki yazımız olan Gta Vice City İçin Grafik Yaması Yayınlandı! başlıklı makalemizde gta indir, GTA Vice City ve gta vice city indir hakkında bilgiler verilmektedir.