XCOM 2 Steam’de büyük indirim

XCOM 2

XCOM 2, piyasadaki en iyi taktik sıra tabanlı strateji oyunlarından biridir. Elbette, önceki XCOM: Enemy Unknown ile tamamen aynı etkiye sahip olmayabilir, ancak bol miktarda TLC’den sonra, çok daha fazla DLC ve bazı güçlü güzel modlardan sonra kendiniz için bir strateji oyunu sahibi olabilirsiniz.

18 Şubat’a kadar Steam’de ‘yayıncı indirimi’ var ve XCOM 2 %92 oranında indirime girdi. Şuan güncel olarak fiyatı 219 TL yerine 17,52 TL. Temel oyun piyasaya sürüldüğünde biraz karışık bir tepki aldı, ancak genel olarak artık daha sağlam bir deneyim. Hala birkaç alanda eksik ama bazı XCOM 2 modlarının düzeltemeyeceği bir şey değil.

XCOM 2 Oynanış Videosu

Yine de biraz daha fazla harcamaktan hoşlanıyorsanız, kontrol etmeyi düşünebileceğiniz alternatif bir paket var. XCOM 2 koleksiyonu da %86 oranında indirime girdi. Şuan güncel olarak fiyatı 466 TL yerine 65,33 TL. Bu, temel oyunun yanı sıra mevcut her bir ilgili genişletme içeriğini de içerir. XCOM 2, temel oyun ile War of the Chosen arasında yayınlanan eklentilerin birçoğunun artık genel satıştan çekildiğini ve varsayılan olarak koleksiyona ücretsiz olarak dağıtımı yapılmakta.

Long War 2, War of the Chosen ile çalışmaz, ancak temel oyunu daha dinamik ve esnek bir deneyim haline getirmek için benzer şekillerde yükseltir. Long War 2’deki fikirlerin birçoğu genişlemeye dahil edildi, bu yüzden hangi seçimi yaparsanız yapın, harika bir zaman geçireceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası