Xbox Live Gold Mayıs 2020 oyunları belli oldu

tarafından
36
Xbox Live Gold Mayıs 2020 oyunları belli oldu

PlayStation Plus ile benzer şekilde Xbox tarafında her ay bazı oyuncular ücretsiz hale getiriliyor. Bu kapsamda Xbox Live Gold Mayıs 2020 oyunları belli oldu.

Xbox Live Gold Mayıs 2020 oyunları

Microsoft ikisi Xbox 360 ikisi Xbox One için olmak üzere her ay dört oyunu Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz olarak sunuyor. Bu ayın oyunları Xbox One için: V-Rally 4 ve Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr oldu. Xbox 360 için sunulan oyunlar ise Sensible World of Soccer ve Overlord oldu.

Kylotonn tarafından geliştirilen ve 2018 yılında piyasaya sürülen bir yarış oyunu olan V-Rally 4, Xbox One’ın yanı sıra PlayStation 4, Windows ve Nintendo Switch ile oynanabiliyor. NeocoreGames tarafından geliştirilen Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr ise 2018 yılında Windows’un yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülen bir aksiyon – rol yapma oyunu.

Rakibi PlayStation gibi Xbox One’ın geriye uyumluluk desteği bulunuyor. Bu kapsamda Xbox 360 için sunulan oyunlarda bu konsolda oynanabiliyor. Yani Xbox One sahipleri her ay 4 oyuna ücretsiz erişim fırsatı yakalıyor.

xboxxbox livexbox live goldxbox live gold mayıs 2020

#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a {
border: 1px solid #ddd;
background: #a5a5a5;
color: white !important;
padding:2px 10px;
font-size:12px;
font-weight:normal;
display:inline-block;
margin:2px;
}
#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover {
opacity:.7;
}

Bir önceki yazımız olan PUBG ile Google birleşti! İşte detaylar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.