Xbox Game Pass Yeni Oyunlar Tanıttı

xbox game pass

Xbox Game Pass yeni oyunlar tanıttı, abonelerine önümüzdeki birkaç hafta boyunca piyasaya sürülecek bir dizi yeni oyun sunarak oyun kitaplığını büyütmeye devam ediyor. Dungeons 3 ve Tropico 4’ü Xbox Games Pass’da yayınladıktan sadece birkaç gün sonra Microsoft, abonelik hizmetine 14 yepyeni eklemeyle geri döndü.

Xbox Game Pass, lansmanından bu yana geçen yıllarda büyük bir kitleyi memnun etti ve oyunları abonelere nispeten düşük bir oranda getirdi. Bu ayın başlarında Psychonauts, Red Dead Online ve Dragon Quest Builders 2 gibi favoriler eklendi ve gelecek sürümler indie geliştiricilerin hayranlarını heyecanlandıracak gibi görünüyor.

Duyurulan toplam 14 yeni oyun var, ancak açık dünya sürüş simülatörü SnowRunner zaten mevcut olduğu için aşırı simülatör oyunu hayranları şanslı. Bir sonraki grup 20 Mayıs’ta çıkacak ve Peggle 2, Plants vs Zombies: Battle for Neighborville , Secret Neighbor ve Game Pass’e gelen yeni sürüm The Wild at Heart’ı görecek. 21 Mayıs, balık tutma oyunu The Catch: Carp & Coarse Fishing ve Knockout City’yi beraberinde getirecek.

the wild at heart

Kanlı köpekbalığı RPG Maneater, 27 Mayıs’taki son oyun grubu düşmeden önce 25 Mayıs’ta Xbox Game Pass’e geliyor. Bu son teslimat, açık dünya hayatta kalma oyunu Conan Exiles , çılgın parti oyunu Fuzion Frenzy ve arcade yarışçısı Joy Ride Turbo ile birlikte MechWarrior 5: Mercenaries , Solasta: Crown of the Magister , Spellforce 3: Soul Harvest ve sevilen indie canavar çiftçiliğini içerecek.

Bu ayın önceki eklemelerinin büyük isimlerini kaçırmasına rağmen etkileyici bir gösteri. Rockstar ve Double Fine’ın yaklaşmakta olan bu oyun serisinde bir parmağı olmasa da, hayranlar Microsoft’un Xbox programı aracılığıyla oluşturulan çeşitli ortaklıkların meyvelerini görmeye başlıyor ve bu yılın başlarında indie vitrinde birkaç oyun yer alıyor.

Yine de hepsi iyi bir haber değil: Xbox Game Pass’in doğası gereği, bazı oyunlar da, özellikle iki Kingdom Hearts teklifi ve hayali FPS Void Bastards olmak üzere ayın sonunda hizmetten ayrılıyor. Bunun da ötesinde, Microsoft, EA Play abonelerinin indirimli bir fiyatla fazladan birkaç aylık Game Pass ödemesine izin veren boşluğu kapatmış gibi görünüyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası