Xbox Game Pass Ultimate, Mayıs 2021 için Yeni Avantajları Açıkladı

xbox game pass

Yeni bir ay, yeni oyunların Xbox Game Pass‘e geleceği anlamına geliyor ve yeni çıkacak oyunlar aboneler için en önemli çekiliş olsa da, dört gözle beklenmesi gereken ek avantajlar var. Xbox Game Pass Ultimate yükseltmesi yapanlar, pastanın üzerine krema olarak atılan birkaç ekstra olan Ultimate Perks’e de erişebilirler. Bu ay aboneler üç adede kadar ayrıcalık alabilir ancak bunları talep etmeleri gerekecek.

Mayıs Xbox Game Pass koleksiyonu kesinlikle dört gözle beklenen bir koleksiyondur. Birkaç sağlam oyunun yanı sıra 4 Mayıs’ta piyasaya sürülecek bir grup Ultimate Perks var. İlki, Ultimate üyelerinin iki ücretsiz paketle çalışmasına, 5.000 MyTEAM puanı almasına veya aşağıdaki özelliklere sahip bir Series 2 Amythyst kartı almasına olanak tanıyan NBA 2K21 MyTEAM paketidir. Bu yetenek, oyunu ilk kez denemek için yeterince teşvik edici görünüyorsa, daha iyi bir deneyim için herkesin NBA 2K21 oynarken yaptığı 10 hatadan kaçındığınızdan emin olun .

battlefield 6

Bir sonraki avantaj, 4 aylık reklamsız müziği içeren ancak yalnızca yeni üyeler tarafından kullanılabilen bir Spotify Premium üyeliğidir. Hangi müzik akışı hizmetinin en iyisi olduğu konusunda çok fazla tartışma var, bu nedenle bu, Spotify’ın diğerleriyle nasıl eşleştiğini görmek için önemli bir fırsat. Son olarak , oyuncuların silahlarına hem Kırmızı Lider hem de İmparatorluk Bağları Tılsımı takmalarına izin veren iki Apex Legends Star Wars Silah Tılsımı var. Bu , 4 Mayıs’ta başlayacak olan Apex Legends Sezon 9’un lansmanıyla aynı zamana denk geliyor. Oyuncular, yeni içeriğe dalarken cazibelerini sergileyebilirler.

Avantajlar, yakında hizmete girecek oyunların tam listesiyle birlikte açıklandı ve bu, şimdiden harika oyunlardan oluşan çarpıcı bir koleksiyon içeriyor. Birçoğu için, dahil olan her şey kesinlikle giriş ücretine değer. İlk oyun eklenecek Mayıs 2021 için Xbox Oyun Geçiş serisinde olduğu Dragon Quest Üreticileri 2 hizmetine geldiği bir süre önce ortaya çıktı. Mayıs ayının geri kalanı boyunca, aboneler Psychonauts , Final Fantasy X / X-2 HD Remaster ve Just Cause 4: Reloaded gibi oyunlara birkaç isim verebilecek.

Standart Xbox Live Gold aboneliğine bağlı kalmayı tercih edenler bile Games ile Gold biçiminde ek avantajlar bekleyebilir. İki Gold ile May 2021 Games iki tane daha ekleniyor bu ay, artık kullanılabilir. Bununla birlikte, Xbox Game Pass Ultimate’ın Xbox Live Gold’un tüm avantajlarını içerdiğini belirtmek gerekir.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası