World of Tanks Steam ‘de Yayınlandı

world of tanks

Wargaming’in askeri MMO’su World of Tanks Steam ‘de yayınlandı. Önceden geliştiricinin kendi başlatıcısı aracılığıyla PC’de mevcut olan savaş oyunu artık Valve’in platformundan alınabilir ve Steam sürümlerindeki oyuncuların artık yan yana savaşabilir.

Mevcut sürümde olduğu gibi, World of Tanks Steam ‘de ücretsiz oynanabilir ve ‘ana’ oyunun sahip olduğu her şeyi içerir, ancak tek fark, Valve’in platformunda yeni bir hesap oluşturmanız gerekmesidir. Orada oynamak istiyorsanız, hesaplar (ve bunlarda yapılan ilerlemeler) oyunun yeni ikinci ana sayfasına taşınmayacaktır. Bununla birlikte, yeni Steam oyuncularını daha hızlı bir şekilde hızlandırmak için oyun, önümüzdeki ay ödül olarak artırılmış XP sunacak sınırlı süreli bir etkinlik alıyor.

Geliştiriciler bir Steam blog gönderisinde “30 Nisan’dan 3 Mayıs’a kadar tüm Steam oyuncuları her araçta her gün ilk zafer için x4 DP çarpanı alacak” dedi. “Oyunun ilk aşamasında bu bonus, araç branşlarını hızlı bir şekilde araştırmanıza, mürettebatı eğitmenize, mürettebat performansını artırmanıza ve savaş sonuçlarını iyileştirmenize yardımcı olacak.”

World of Tanks Tanıtım Steam Videosu

Ek olarak geliştiriciler, tankları araştırırken kullanmak için daha fazla DP sunan, mürettebatınızın performansını artıran ve bunları savaşlar sırasında tamamlayabilirseniz daha iyi savaş sonuçları elde eden özel görevlerin mevcut olduğunu vurguluyor.

Wargaming CEO’su Victor Kislyi, “Wargaming’de en büyük gururumuz, oyuncuların on yılı aşkın süredir sevdiği ve keyif aldığı bir oyun yaratmış olmamızdır” diyor. “Dünyanın dört bir yanından insanları bir araya getirdik ve topluluğumuzun gücü benzersiz. World of Tanks’ın bir oyundan fazlası haline geldiğine ve milyonlarca oyuncumuz için gerçek bir hobiye dönüştüğüne inanıyorum ve önümüzdeki on yıllar boyunca da böyle kalacak. Oyunumuzun büyüdüğünü ve yeni oyuncuları kucakladığını görmek her zaman harikadır ve bu yüzden Steam topluluğunu tankçı ailemize davet etmekten gurur duyuyorum!” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası