Watch Dogs Legion 4.0 Güncellemesi 4 Mayıs’da Yayınlanacak

Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion için en yeni güncelleme ertelendi. 4.0 güncellemesinin Nisan ayında yayınlanması planlanmıştı, ancak Ubisoft bazı sorunlarla karşılaştı ve Watch Dogs Legion yamasının dağıtımı buna göre değiştirildi.

Watch Dogs: Legion , 2021 yılının Ekim ayında sağlam incelemelerle yayınlandı, ancak hiçbir oyun mükemmel değil. Oyun, oyuncuların oyun içindeki sorunları iletmek için sorunları gönderebilecekleri bir hata bildirimi sistemi kullanıyor. 4.0 Güncellemesi, genel oyun iyileştirmelerini de içerecek şekilde birden fazla hatayı ele alacak şekilde ayarlandı ancak hayranların onu canlı olarak görmek için biraz daha beklemesi gerekecek.

Watch Dogs’un resmi Twitter sayfasındaki bir gönderiye göre, en yeni güncelleme 4 Mayıs 2021’de yayınlanacak. Bu, başlangıçta planlanan Nisan ayı ile çok büyük bir fark değil, bu nedenle hayranlar da muhtemelen almayacak. Ek olarak, problemler çözüldüğü müddetçe çoğu mutlu olacaktır. Bununla birlikte , Watch Dogs: Legion multiplayer’ın PC sürümü de ertelendi bu nedenle topluluk sürekli olarak başlamasından rahatsız olmaya başlayabilir ve gecikme cephesinde Ubisoft tarafından durdurulabilir.

Oyun geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri kesinlikle önemli olduğundan, bu özel 4.0 güncellemesi bir içerik veya özellik açısından ağır bir güncelleme gibi görünmüyor. Bununla birlikte, gelecekteki bir güncellemeyle gelecek olan Watch Dogs Legion için çapraz oyun ve çapraz gen desteği, birçok hayranın gözünü diktiği bir şey.

Watch Dogs Legion artık PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X | S için mevcut.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası