Warzone Sezon 3 Sızıntısı Ortaya Çıktı

warzone sezon 3

Yeni bir Call of Duty: Warzone sızıntısı, önümüzdeki Warzone Sezon 3‘ün değiştirilmiş bir Verdansk haritası ve yeni bir operatörle başlayacağını öne sürdü. Haftalardır, taraftarlar Sezon 2 finalinin Verdansk’ı tamamen ortadan kaldıracağını tahmin ediyorlar. Ancak bu sızıntı farklı bir hikaye anlatıyor. Sızan harita henüz onaylanmadı, ancak son Warzone Sezon 3 sinema fragmanında açıklanan retro temaya uygun.

Verdansk’ın kesin olarak çıkacağı henüz net olmamıştı, ancak bir dizi sızıntılar ve son Warzone olayları, Sezon 3’ün haritanın sonunu tamamen işaretleyebileceğini öne sürdü. Başlangıç ​​olarak, bir gemi Verdansk’a çarptı ve haritadaki bölgelere bir zombi sürüsü gönderdi. Verdansk haritasında füzelerin aniden ortaya çıkması bu söylentileri körükledi. Hayranlar, Verdansk zombi salgınının yakında kontrol edilemez hale geleceği teorisini ortaya attılar. Salgını durdurmanın tek yolu, destansı bir final etkinliğinde Verdansk’ı bombalamak ve böylece haritayı yok etmek olacaktır. Activision, Verdansk’ın yakında bir hesaba katılacağını söyleyerek böyle bir finali ortadan kaldırdı.

Yeni bir sızıntı, Verdansk’ın gerçekten bir hesaplaşma göreceğini, ancak varoluştan tamamen silinemeyebileceğini gösteriyor. Haritanın şu anki durumundan çok farklı olacağı iddia ediliyor, ancak Verdansk var olmaya devam edecek. Geri dönüş haritası doğrulanmamış olsa da, sinematik fragmanda tanıtılan 1980’lerin temasına bağlanması mümkün görünüyor.

Call of Duty: Warzone 3.Sezon Tanıtım Videosu

Tanınmış Call of Duty sızıntısı Nanikos, Reddit gönderisi silinmeden önce sızdırılan görüntüyü Twitter’da paylaşabildi. İddia edilen Warzone Sezon 3 kapak resmi, sızıntının yeni bir Sezon 3 operatörü olduğunu iddia ettiği şeyi gösterdi. Sızıntı doğruysa, yeni operatörlerden biri koyu renkli maske takan sarışın bir kadın olacaktır. Arka plan biraz bulanıktı ama isimsiz kadın, yıkılmış bir Verdansk binasının önünde duruyor gibiydi.

Verdansk nasıl görünecek olursa olsun, tüm işaretler bu 3. Sezon bazı büyük değişiklikler damgasını vuracak. Activision, Sezon 2 finali için iddia edilen nükleer olayla ilgili herhangi bir şeyi henüz onaylamadı, ancak geliştiriciler 21 Nisan 2021’e kadar şifreli ve ürkütücü bir geri sayım başlattı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası