Warframe Heart of Deimos Eklenti Paketi 25 Ağustos’da Geliyor

tarafından
29
Warframe Heart of Deimos Eklenti Paketi 25 Ağustos’da Geliyor

Warframe Heart of Deimos eklenti kutuyu 25 Ağustos’ta reyinseverlerle buluşuyor. Eklenti kutusunda ürkütücü uzay mahlukatları bizi bekliyor olacak.

Warframe’in sarih dünya konseptine sahip olan üçüncü eklenti kutuyu Heart of Deimos, 25 Ağustos’ta  reyinseverlerle buluşacak. Warframe hayranlarının her yıl buluştığı TennoCon 2020‘de söylenen en ehemmiyetli hadiselerden biri olan eklenti kutuyu, mahlukatlarla dolu tertemiz bir dünya vaad ediyor. Heart of Deimos’un çıkış tarihinin beklenenden çok evvel olması da, reyinun hayranları arasında memnuniyet yarattı.

Warframe’in üçüncü eklenti kutuyu olan Heart of Deimos’u öbürlerinden ayıran bir çok detay var. Warframe’in eskiki sarih dünya open world haritaları gibi, Heart of Demios da reyinculara savaşacak, mükâfat toplayacak ve öbür etkinlikleri yapacak büyük ve geniş bir alan sunuyor. Ancak öbür eklenti kutularının aksine, Heart of Demios oldukça grostek olan atmosferiyle reyinun öbür eklenti paketlerini parçalıyor.

Mars’ın aylarından ikincini kaplamış olan mahlukatlar, buldukları konakları da kendileri gibi mahlukatlara çeviriyor. Reyin içi görüntüler de bu ürkütücü ve eksantrik temayı estetik olarak yardımlar kalitede. Warframe’in öbür eklenti kolileri olan Fortuna ve Plains of Eidolon ile mukayese etildiğinde ebat olarak daha minik bir dünya olan Warframe Heart of Deimos, içerik anlamında ise  çok daha yoğun.

Reyin, çıkış tarihi olan 25 Ağustos’ta tam platformlarda eş zamanlı olarak yayına girecek.

 

Bir önceki yazımız olan Fortnite’a eklenecek olan uzay gemisi kaza alanı sızdırıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.