Warframe Başlangıç Rehberi

Warframe Başlangıç Rehberi

Warframe harika bir oyun, ancak aynı zamanda yeni başlayanlar için inanılmaz derecede korkutucu bir deneyim. İlk atladığınızda tam olarak ne yapmanız gerektiğini bulmak korkutucu, ama böyle olmak zorunda değil. İhtiyacınız olan şey bir Warframe başlangıç rehberi veya daha iyisi, bir Tenno olarak yolculuğunuza başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren bir Warframe başlangıç rehberi. Öyleyse, tüm hikayenin tam olarak ne hakkında olduğunu ve güneş sistemini kurtarmak için hareketin nasıl bir parçası olacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Yeni Başlayanlar İçin Bir Warframe Seçmek

Excalibur, Volt veya Mag olarak oynamayı seçebilir, her birinin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır, benzersiz şekilde oynar ve sonuç olarak kişisel bir his yaratırsınız. Mag eğlenceli olsa da, Volt veya Excalibur ile gitmelisiniz. Volt, Pikachu gibi elektrikli saldırılar atarken kendinizi biraz büyücü olarak görüyorsanız, iyi bir seçimdir. Öte yandan Excalibur, çok yönlü olarak mükemmel kılıç kullanan bir Warframe’dir. Temel olarak, sihir istiyorsanız Volt’u, kolay bir iş zamanı istiyorsanız Excalibur’u seçin.

Şimdi ne olacak?

Bundan kısa bir süre sonra size bir harita ve çok fazla özgürlük sunulacak. Yapılacak en iyi şey, Junctions adı verilen alanları tamamlamaktır. Tüm bunların üzerinde çalışırsanız, bunu yaparken çeşitli sistemlerin, teçhizatın ve görevlerin kilidini açarsınız. Bunlar başlamak için en iyi yerlerdir ve uzun vadeli oyun planına çok yardımcı olacaktır. Bunlardan sonra, The Second Dream, The War Within ve The Sacrifice olan birincil hikaye görevlerini yapmak iyi bir fikirdir. Yine, bunlar ilerledikçe bazı şeylerin kilidini açmanıza yardımcı olur.

Hepsi biraz zor geliyor ama bu görevlere tek tek odaklanmaya çalışırsanız o zaman çok daha iyi yönetelebilirsiniz. Sonunda, tüm sistemler için iyi bir hisse sahip olacaksınız ve hepsi ikinci doğa olacak, ancak o noktaya kadar sadece parça parça çalışın ve istediğiniz ganimeti öğütün.

Yağma ve Diğer Uyuşturucular

İlginç bir şekilde güçlü olmanın dışında, Warframe’in hem yeni başlayanlar hem de eski oyuncular için ana itici gücü ganimettir. Burada planlardan modlara ve ötesine kadar pek çok ganimet var, peki neyi hedefleyeceğinizi nasıl bileceksiniz? En basit cevap, her şeyden olabildiğince fazlasını elde etmek ve ihtiyacınız olduğu zamana kadar saklamaktır. Daha karmaşık cevap, Toplayıcıları mümkün olan en kısa sürede elde etmeye çalışmaktır. Bunlar, oyun boyunca ihtiyacınız olan malzemeleri elde etmenize yardımcı olacak, yapabileceğiniz pasif tarım araçlarıdır. Onlar için planları geminizdeki pazar terminalinden alabilirsiniz.

İdeal olarak büyük bir klana katılmaya değer. İlerledikçe size fazladan ganimet ve ödüller kazandıracak, ayrıca yalnızca diğer insanlarla birlikte çalışarak elde edebileceğiniz bazı şeyler alacak. Bir arkadaşınızın klanına katılabilir, hatta kendi klanınızı kurabilirsiniz, ancak sadece birinin parçası olduğunuzdan emin olun. Ait olduğunuzu hissetmek her iki şekilde de her zaman güzeldir.

Vigor, Redirection, Vitality, Serration, Hornet Strike, Pressure Point ve Point Blank modlarına dikkat edin. Bunlar, Warframe’inizden en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan modlardır, bu yüzden elinize geçen her şeyi tutun ve bunları çabucak en üst düzeye çıkarmaya çalışın. Paha biçilmez olacaklar ve size oyun boyunca ihtiyacınız olan avantajı sağlayacaklar.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası