Vampir Oyunu V Rising Fragmanı Yayınlandı

V Rising

Yeni bir açık dünya vampir oyunu olan V Rising, Stunlock Studios’tan PC için duyuruldu. V Rising, bugün tanıtım fragmanını yayınladı ve oyuncuyu, insanlar tarafından yönetilen bir dünyada hayatta kalması gereken asırlık bir uykudan yeni uyanmış bir vampir olarak yayınladı.

Stunlock Studios, İsveç merkezli 30 kişilik bir ekiptir. Onun önceki oyunları Battlerite dahil PvP odaklı hem free-to-play aksiyon oyunları ve Bloodline Champions. V Rising, bu yazı itibariyle beklenen bir çıkış tarihi olmadan kalacaktır.

Tanıtım fragmanı, oyuncuları oyunun arkasındaki hikâyeye götürüyor ve onları bir zamanlar vampirlerin yönettiği ancak insanlar tarafından devrildiği bir dünyaya tanıtıyor. Oyuncu, güçlerini inşa etmesi, kalesini yükseltmesi ve imparatorluklarını büyütmek için insanları dönüştürmesi gereken yeniden uyanmış bir vampir olarak başlayacak. Steam açıklaması şöyle diyor: “Çevrimiçi müttefikler oluşturun, kutsal askerleri savuşturun ve bir çatışma dünyasında diğer oyunculara karşı savaşın.” Oyun şu anda geliştirme aşamasında ancak bu fragman, Beta sürümüne sahip olma yolunda ilk adımı işaret ediyor. V Rising, tek başına veya arkadaşlarla işbirliği içinde oynanabilecek ve Stunlock Studios, insanlarla ve doğaüstü varlıklarla dolu açık bir dünyaya sahip olmasıyla övünüyor.

V Rising Fragmanı

Stunlock Studios’un mevcut oyun listesi, PvP savaşlarına ve yoğun savaşlara odaklanıyor, bu nedenle V Rising oyuncularının burada daha fazlasını bulacağına inanmak mantıklı. Bununla birlikte, bunun stüdyonun bugüne kadarki en iddialı oyunu olacağı görülüyor. Steam sayfası, oyuncuların kaynakları toplamak, kaleler inşa etmek ve özelleştirmek ve planlarken bir gündüz ve gece döngüsünü hesaba katmak zorunda kalacakları ayrıntıları. Ancak V Rising’in merkezinde, çatışmalarla dolu gotik bir açık dünya gibi görünüyor.

V Rising’in fragmanı ve sanat tarzı, gotik estetiğe ilgi duyan oyuncuların dikkatini çekmelidir. Fragman ilginç bir hikaye anlatıyor ve oyun çevrimiçi çok oyunculu, hayatta kalma oyunu ve özelleştirme vaat ediyor ancak oyunun piyasaya sürülmesi oldukça uzakta. Şimdilik, bu kategorilerden herhangi birinin hayranlarına bu başlık için heyecanlanmaları için bir neden verildi, ancak daha fazla bilgiyle doğru karar verilecek.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası