VALORANT Nebula Silah Kaplamaları Eklendi

tarafından
4

VALORANT Nebula Silah Kaplamaları Eklendi

Riot Games’in FPS oyunu VALORANT’a yeni aktüellemeyle beraber Nebula isimli silah kaplaması geldi, silahlar dokularıyla göz alıyor.

1.06 yamasıyla beraber VALORANT’ın mağazasına ilave edilen Nebula serisinde bir hayli silah yer alıyor. Uzay konseptli bu kaplama serisindeki silahlar, renk paletleri, parlaklıkları ve dokularıyla oyuncuların alakasını topluyor. Değişik bir hayli serinin aksine Nebula’da silah animasyonları olmaması ise VALORANT oyuncularını hayal kırıklığına uğratmış gidişatta.

7.100 VALORANT puanı karşılığında tamamını satın alabileceğiniz seride Guardian, Phantom, Sheriff, Ares ve bir adet bıçak bulunuyor. 3.550 VP’lik bıçak haricindeki tam ögelerin maliyeti 1.775 VP. Tek tek alıma göre 3.550 VP tasarruf ettiren kolinin hepsini 7.100 VP’ye satın alabilirsiniz.

nebula-valorant

Oyuna yeni gelen kaplama serisi, 1.06 yaması çıkmadan evvel oyunculara sızdırılmıştı. Kore’de yayımlanan bir videoda gözükmesinin ardından Nebula serisi Reddit’te daha oyuna gelmeden evvel dağılmıştı.

Bir önceki yazımız olan Fortnite Etkinliği Duyuruldu! #FreeFortnite başlıklı makalemizde Fortnite hakkında bilgiler verilmektedir.