Valorant Güncelleme : Yeni Harita, Battlepass ve Kozmetiklerle Geliyor

valorant

Valorant , CS: GO’nun sıkı FPS mekaniği ve Overwatch’ın bulaşıcı karakter tasarımının yenilikçi bir karışımıdır. Riot’un rekabetçi nişancı oyunu, piyasaya sürüldüğünden beri çok başarılı oldu ve etkileyici miktardaki lansman sonrası içeriği bunun göstergesi. Valorant güncelleme ile birlikte yeni bir harita, dikkate değer yükseltmelerle yeni bir savaş geçişi ve bir sürü farklı silah için yeni bir dış görünüm sunarak bu geleneği devam ettirecek.

valorant breeze haritası

En son arena olan Breeze, Bermuda Üçgeni’nin güney kesiminde bulunan muhteşem, tropikal bir adadır. Bu sefer Riot, daha geniş dar noktalar ile uzun menzilli çatışmalara öncelik veren coğrafi özellikler arasında bir denge oluşturmaya odaklandı. Valorant‘ın döngüsü her zaman mekanik beceriyi ve silah doğruluğunu vurguladı; Breeze muhtemelen hedef ve konumlandırma bilginizi teste tabi tutacaktır. Breeze’nin yapısını daha iyi anlamak için yukarıdaki galeride gezinebilirsiniz.

valorant yeni harita tanıtımı

Havalı silah görünümleri, radyanit noktaları, silah arkadaşları, kartlar, spreyler ve unvanlarla yeni bir savaş bileti düşüyor. Yapımcı Preeti Khanolkar, ekibin yeni açılabilir içerikle iletmek istediği kavramların yanı sıra toplanabilir kartların savaş geçişindeki önemi hakkında konuştu: “Bu kartlar içinde çok fazla gizli hikaye var, bu yüzden oyuncuların yakın ödeme yapmasını umuyoruz. içlerindeki tüm gizemleri ortaya çıkarmak için her ayrıntıyı dikkatle inceleyin ve inceleyin. ” Savaş bileti galerisinde sizi bekleyen bir avuç harika içeriğe göz atın.

valorant yeni tasarım

Son olarak, Valorant, en sevdiğiniz ateşli silahlar ve yakın dövüş silahları ile donatabileceğiniz yeni bir görünüm kazanıyor. Forsaken adı verilen skinline, özel görsel efektler, sesler, varyantlar, kill pankartları ve bitiricilerle birlikte gelir. Forsaken skinline seviyelerine tırmanırken, özel bir ADS nişangahı ve VFX efektleriyle (diğer pek çok harika özelliğin yanı sıra) ekipmanınızı daha da fazla değiştirebileceksiniz.

Valorant güncelleme önümüzdeki hafta 27 Nisan’da yayınlanacak. Savaş geçişi 21 Haziran’a kadar sürecek.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası