Valheim, Steam’in en çok satan listesinde

valheim

Hayatta kalma oyunu Valheim, bu hafta Steam‘in en çok satanlar listesinin bir numaralı sırasına girdi. Erken Erişim’e çıktıktan birkaç gün sonra, viking oyunu bazı zorlu rekabeti geride bıraktı ve o da tek yeni oyun değil.

Tale of Immortal ikinciliği koruyor ve Nioh 2 çok saygın bir üçüncü için adım atmayı başardı, merakla beklenen, oyuncuların bazı sorunları olsa da satışları çok iyi gidiyor. Bir duyuru fragmanından yeni çıkan Total War: Warhammer 3, dördüncü sırada geliyor, strateji oyununun ön siparişleri heyecanlı hayranlardan geliyor, özellikle de Çin’de birinci sırada yer alıyor. Total War: Warhammer 3 çıkış tarihi için beklenti kesinlikle yüksek.

Valheim Oynanış Videosu

Dyson Sphere Programı için biraz düşüş, birinciden altıncıya. Cyberpunk 2077 de beşinci ila sekizinci arasında iniyor ve Mass Effect Legendary Edition ön siparişleri dokuzuncu sırada yer alıyor. Iron Gate ekibi, hafta başında bir yol haritası hazırlayarak tüm bu oyuncuların tam olarak ne olacağını bildiğinden emin oldu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası