Ücretsiz Fallout 76 Hafta Sonu Fırsatı!

tarafından
75
Ücretsiz Fallout 76 Hafta Sonu Fırsatı!

Oyun dünyasına her geçen gün yeni oyunlar katılırken, Fallout 76’ya da sessiz sedasız Wastelanders güncelleme paketi gelmişti. Bu güncelleme paketi, gerçek bir Fallout’a benzemeyen Fallout 76, artık gerçek bir Fallout oyununa benzedi yorumları yaptırmıştı insanlara. Bethesda ise güncellemesinden oldukça memnun olacak, Fallout 76’ya el sürmemiş hayranlarına küçük bir hafta sonu fırsatı hazırlamaya karar verdi. Ücretsiz Fallout 76 hafta sonu fırsatı ile, 14 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında, oyunu para harcamadan ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Son güncelleme ile oyuna gelen yeni insan” NPC faction”larını görüp, kendinize güzel bir üs inşa edebilirsiniz (doğrusu ilk denemeler pek güzel sonuçlanmıyor).

Yukarıdaki fırsat daha çok, henüz Fallout 76’yı oynamamış ama oynamak için doğru zamanı bekleyen insanları ilgilendiriyor. Fakat, Bethesda eski oyuncularını da unutmadı ve bu hafta sonu geçerli olacak iki kat XP bonus etkinliğini de başlattığını duyurdu. Oyunu bir hevesle satın almış fakat aradığı tadı bir türlü bulamamış oyuncuların, Wastelanders gücellemesi ve ücretsiz hafta sonu XP etkinliği, bekledikleri geri dönüş ışığı olabilir.

Sonuç olarak, 14 Mayıs saat 19:00’dan 18 Mayıs saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak Fallout 76 hafta sonu fırsatından yararlanabilirsiniz. Oyunu indirmek için buraya tıklayarak Steam sayfasına gidebilir ve hafta sonu fırsatı başladığında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yaklaşık 80 GB boş alanı gözden çıkarmanız gerektiğini de belirtelim.

Bir önceki yazımız olan En İyi PlayStation 4 Oyunları 2020 başlıklı makalemizde en çok oynanan oyunlar ve en çok oynanan playstation oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.