Ubisoft ücretsiz The Division Heartland oyununu duyurdu

The Division Heartland

Ubisoft, oynaması ücretsiz bir oyun olan The Division Heartland ‘ı duyurdu. Oyun Red Storm stüdyosu tarafından geliştiriliyor ve konsollarda ve PC’de yayınlanacak. Oyun için kesin bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak 2021-2022 tarihlerinde yayınlayacak, bu nedenle hayranlar muhtemelen önümüzdeki yılın başında değilse de yıl sonuna doğru görmeyi bekleyebilirler. Yayıncı, oyunun “test aşamalarına” yardımcı olmak isteyen oyuncular arıyor ve oyuncular daha fazla bilgiyi burada bulabilirler. Ne yazık ki, bu yazı itibariyle oyun için başka hiçbir detay açıklanmadı.

Division, Ubisoft için açıkça önemli bir franchise haline geliyor, bu nedenle ücretsiz oynanabilen bir oyunun duyurusu o kadar da şaşırtıcı değil! Yayıncının, Netflix’ten gelecek uyarlamadan önce The Division’a yeni hayranları tanıtması için harika bir yol olabilir. Başrollerini Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastain’in paylaştığı filmin şu anda bir çıkış tarihi yok, ancak izleyicilerin hemen oynayabilecekleri ücretsiz bir oyuna sahip olmak, şirket için çok akıllıca bir pazarlama hareketi olabilir.

Tabii ki başlık, hayranların The Division 2’ye veya yakın zamanda duyurulan The Division Mobile’a göz atmaları için güçlü bir giriş noktası da olabilir. Oynaması ücretsiz oyunlar, son birkaç yıldır video oyun endüstrisinde büyük ilgi gördü ve bu, dizi konusunda çitlerde olabilecek oyuncularda ip için mükemmel bir yol olabilir.

The Division Heartland Tanıtım Videosu

Ubisoft, önümüzdeki ay tamamen dijital E3 2021 etkinliğine katılacak yayıncılardan biri, bu nedenle hayranlar, gösteride The Division Heartland hakkında daha fazla bilgi bulabilir. Elbette, oyun gerçekten bu yıl piyasaya sürülüyorsa, Ubisoft’un daha sonra değil, daha erken göstereceği bir neden var!

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası