Twitch Prime Artık Prime Gaming Oldu!

tarafından
27
Twitch Prime Artık Prime Gaming Oldu!

Amazon’un, popüler yayın platformu Twitch üzerindeki aylık azalık sistemine sabreden hizmeti Twitch Prime’ın adı alınan karar bağlamında Prime Gaming olarak değiştirildi. Ayrıntılar haberimizde.

Aylık üye sistemine sabreden Twitch Prime hizmeti, Amazon tarafından alınan karar bağlamında ad farklılığına gidiyor. Alınan bu ad farklılığı kararının, Amazon markası altında daha da geniş bir kitleye ve oyunculara erişmek emeliyle alındığı söylendi. Amazon, Prime Video, Prime Music gibi hizmetlerinin yanına bu ekosistem ile geçimli olması için Twitch Prime ile yine markalaşmaya giderek Prime Gaming olarak bu hizmeti yine sunacak.

The Washington Post gazetesine verdiği ziyarette mevzu ile alakalı söyleme yapan Prime Gaming yöntmeni Larry Plotnick, Twitch’i beğendiklerini ve onlarla hala son derece ehemmiyetli bir ortaklıkları olduğunu belirtti. Emellerinin daha geniş bir kitleye erişebilmek olduğunu söyledi.

Prime Gaming, Twitch Prime’ın özelliklerini aynen taşıyacak. Amazon Prime üyeliğine dahil, her ay fiyatsız oyunlar, oyun içi itemler ve fiyatsız Twitch üyeliği hizmeti Prime Gaming’de yer alacak. Daha detaylı bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Overwatch Summer Games 2020 başlıyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.