Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle Yenilendi!

tarafından
469
Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle Yenilendi!

Acemi Oyuncu’nun da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle 2.5 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bundle dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Bundle Uygulaması
Uygulama Görseli

Tamamen Türk bir ekibin elinden çıkan Bundlee, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, Play Store tarafından geçtiğimiz yılın “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Acemi Oyuncu’yu aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle Uygulaması
Uygulama Görseli

Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dwarfplanet.bundle&hl=tr
iPhone ve iPad için: https://itunes.apple.com/tr/app/bundle-haber/id830521905?l=tr&mt=8

Bundle Uygulaması
Uygulama Görseli

Ucuz oyun, epin nasıl alınır merak ediyorsanız, buraya tıklayarak konumuzu inceleyebilirsiniz.