Türk Oyunu Oddmar

Türk Oyunu Oddmar

Türk yapımcıların imza attığı yepyeni bir oyun olan Oddmar, mobil oyun olmasına karşılık konsol kalitesinde bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Geçen sene IOS için çıkan ancak şimdi Android platformda da yer alan Oddmar, oldukça başarılı ve keyifli bir oyun olmuş.

Oyun, aynı adda bir Viking’i yönettiğiniz bir oyun ve köyünde dışlanan, fazla iştahlı olması nedeni ile başı dertten kurtulmayan Oddmar, tüm bunlara rağmen köyünün kaderini göğüslüyor. Karakterin, en yakın arkadaşı ve köylüleri için geçirdiği büyük değişim ele alınıyor. Oyun ilk başından sonuna kadar karakterin geçirmiş olduğu değişim net olarak ortaya çıkıyor. Oddmar’ın mobil oyun olmasına karşılık eğlenceli ve merak uyandıran hikayesi nedeni ile büyük bir hayran kitlesine sahip oyunu, hikâye bakımından zenginleştiren bir diğer faktör de itina ile hazırlanmış olan ara sahneleridir. Bölümler ilerledikçe hikâyenin farklı sinematikleri ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Türk Oyunu Oddmar

Oddmar’ın Oyun Dünyası

Oddmar’da hikâyenin etkileyici olmasının yanı sıra oyun dünyasının da zengin olması kullanıcıların beğenisini kazandı. Görsel olarak geniş bir hayran kitlesi bulunan oyunun konsol kalitesinde olması muhteşem. Düz bir platform oyunu olmayan Oddmar, her köşede birçok detay barındırmaktadır. En önemlisi oyun, teknik bakımdan kesinlikle herhangi bir sorun içermiyor. Takılma, donma gibi problemler yaşamıyor olmak oyuncuların sıkılmasının önüne geçiyor. Hikâyeyi sizlere bir anlatıcının anlatması da oyunun bu kısmını yeteri kadar ön plana çıkartmış.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası