TSM tecrübeli Fortnite oyuncusu Crue ile yollarını ayırdığını duyurdu

tarafından
44

TSM tecrübeli Fortnite oyuncusu Crue ile yollarını ayırdığını duyurdu

TSM senenin başından beri Fortnite ekibin de devamlı küçülmeye gidiyordu ve bugün de Fortnite oyuncusu Crue ile yollarını ayırdığını duyurdu.

TSM ayrıca galibiyetli oyuncuya veda eden ve geleceği için ona en iyisini dileyen bir yazı paylaştı. Bu bülten Vinny, Cloud ve Herrions gibi oyuncuların bu senenin başlarında organizasyonla ayrılık yollarıyla TSM’in küçülmeye gittiği zamanlara benziyor.

Ağustos 2019’da en iyi Avrupalı ​​oyunculardan biri olarak ekibe katılan Crue, 2019 Dünya Kupası‘nda ilk kere Fortnite pro sahnesine girmeye başlamıştı ve burada tekli savaş kısmında altıncı ve duo savaş modunda 22. sırada yer aldı. Ekipte geçirdiği zaman süresince deneyimli oyuncu kadrodaki tek Avrupalı Fortnite oyuncusu oldu.

Galibiyetli yıldız değişik bir ekibe katılma tasarılarıyla alakalı hiçbir şey söylenmedi. Bülten postasına göre, Crue şimdilik hür bir oyuncu olmaktan hoşnut görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Fortnite haritası sular çekildikçe yeni bölgeleri açığa çıkartacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.