Trackmania oyununun ilk fragmanı yayınlandı

tarafından
69
Trackmania oyununun ilk fragmanı yayınlandı

Ubisoft’un merakla beklenen oyunlarından biri olan Trackmania için ilk fragman geldi. Ayrıca kısa süre içerisinde kullanıcılara sunulması beklenen oyun, ertelenmişti. İlk fragmanı ile birlikte çıkacağı tarih de resmi olarak açıklandı. İşte Trackmania çıkış tarihi ve ilk fragmanı!

Trackmania çıkış tarihi

5 Mayıs’ta yayınlanması beklenen Trackmania, Epic Games ve UPlay üzerinde 1 Temmuz’da erişilebilir olacak. Geliştirici ekibi, ek süreyi yarış dinamiklerini geliştirme, pist yaratma ve paylaşma imkanlarını zenginleştirme ve rekabet sistemini güçlendirme için kullanacaklarını duyurdu.

Ubisoft Nadeo, yarış oyunu Trackmania’nın ilk oynanış fragmanı da yayınladı. Yeni Trackmania, oyunculara kendilerine özel araç geliştirme, pist yaratma ve online yarış özellikleri sunacak. Bu sayede oyundan yenilik ve farklılık eksik olmayacak.

Araçlar arasındaki rekabet de oyuna aksiyon katan detaylardan bir tanesi. Oyunun hızlı ilerlemesi, aksiyonu, dolayısıyla kalp atışlarınızı biraz hızlandırabilir. Ayrıca oyunun ilk fragmanına baktığımızda oldukça renkli ve canlı bir oyun olduğunu görüyoruz.

Tabii oyun hakkında şimdilik net konuşmak doğru değil. Gerçek oyun deneyimini 1 Temmuz itibariyle göreceğiz. Bakalım oyun, kendisini sevdirmeyi başarabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan 32 TL değerindeki oyun kısa süreliğine ücretsiz! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.