Total War Warhammer 2 İnceleme

Total War Warhammer 2 İnceleme

Total War Warhammer’ın devamı niteliğinde olan Total War Warhammer 2, yeni bir ırk ve çok daha fazla yenilikler ile karşımıza çıkıyor. Birçok stratejik oyunda olduğu gibi Warhammer 2 ‘de sadece bilgisayar üzerinde olacaktır. Çıktığı andan itibaren sadece Windows PC’ler ile sınırlı ama ileri ki planlar arasında Mac ile Linux sürümleri için de olacağı öngörülüyor.

War Warhammer 2 Sürümleri

Oyunun 150 Dolar değerinde Serpent God Collctor’s Edition olarak bilinen versiyonu mevcuttur. Ancak çıkartma seti, metal kutu ile strateji kılavuzu ile de gelmekte olan sınırlı sürümü de bulunuyor. Oyunu satın alanlar Norsca Irk paketini almış olacaklar. Diğer taraftan Warhammer 2 için yeni bir ırk eklemenin yanı sıra Total War Warhammer’ın DLC paketi yer alacak.

Oyun yayınlandıktan bir müddet sonra Creative Assembly, ilk oyunda bulunan dünya haritasını diğer oyunun haritası ile birleşmesini sağlayacak olan bir güncelleme sunacak. Bu durum karşısında oyuncular, bağlı bulundukları her iki oyun arasından ırkları keşfetmelerine olanak sağlayacak.

Total War Warhammer 2 İnceleme

War Warhammer 2 Mod Desteği

Oyun için mod desteği olacağı öngörülüyor ama kısa bir zaman içerisinde çıkması beklenmiyor. Mod Sream Workshop ile Assembly Kit açısından destek sağlayacaktır. War Warhammer 2, toplamda 4 tane oynanabilir ırk olanağı sunacak. Bunlar Karanlık Elfler, Skayen, Yüksek Elfler ve Lizardmen olacak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası