Total War: Shogun 2 Ücretsiz Olarak İndir!

tarafından
92

Total War: Shogun 2 Ücretsiz Olarak İndir!

Güncelleme:

Total War: Shogun 2 ücretsiz oldu! Sizlere daha önce Shogun 2’nin ücretsiz olacağını duyurmuştuk. Haberin orijinaline aşağıdan ulaşmanız mümkün. Şimdi ise, güzel bir güncelleme haberi ile karşınızdayız. Shogun 2 ücretsiz olarak bugünden itibaren Steam üzerinden indirilebilir durumda! Tek yapmanız gereken Steam mağazasına giderek Total War: Shogun 2’nin sayfasına gitmek ve oyunu kütüphanenize eklemek. Shogun 2‘yi 1 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleme şansınız bulunuyor ve oyun sonsuza dek sizin oluyor.

SEGA aynı zamanda tüm Total War serisine de sıkı bir indirim yapmış durumda. Oynamak istediğiniz fakat pahalı bulduğunuz Total War oyununu %75’e varan indirimler ile satın almanız mümkün. Evde karantinada olduğumuz bu günlerde oldukça çekici bir fırsat doğrusu!

Haberin Orijinali (Shogun 2 Bedava Olacak Ama Kısa Bir Süreliğine!):

 

Steamdb sayfası şu anda olan ve gelecek olan bazı kampanyaların listesini tutuyor. Doğal olarak tarihi bilinen ya da resmen açıklanan kampanyaları paylaşıyorlar. Ne olacağına dair var sayım yapamazlar. Listelenmiş oyunlar içerisinde bir tanesi çok dikkat çekiyor. Strateji oyunlarını sevenler, özellikle Total War serisinin hayranları, Nisan sonunda keyiflenecek. Total War: Shogun 2 bedava verilecek. 27 Nisan – 1 Mayıs 2020 tarihleri arasında Shogun 2 kalıcı olarak bedava. Tek yapmamız gereken Steam hesabımızla giriş yapıp, oyunun sayfasına gitmek ve kütüphaneye eklemek.

Total War serisinin ilk oyunu Shogun idi. Ancak Medieval ile gerçek anlamda popülerlik kazandı. Shogun 2 ise ilk oyundan 11 yıl sonra, 2011 yılında çıktı. Şu anda Steam fiyatı hala 105 TL olduğu için oyunun bedava verilecek olması müthiş bir olay. Strateji oyunları dünyasında çok özel bir yeri olan ve kendine has bir tarzı olan bu oyunlardan herhangi birini bu şekilde oynama imkanı kaçmaz. Shogun 2 ise 9 yaşında olmasına rağmen bir çok oyuncu için çok özel bir oyun. Oyuna anlamsız saatler gömmeden de bir şeyler yapmış ve tadını almış hissi verdirten ideal harita boyutları ile ön plana çıkıyor. Bunun dışında serinin daha yeni oyunlarından biri olan 2017 çıkışlı Total War: Warhammer II ise bedava hafta sonu yapıyor. Warhammer II’nin bedava hafta sonu ise 16-20 Nisan 2020 tarihleri arasında olacak. Normal fiyatı 210 TL olan bu oyunu da denemek lazım.

Evde geçirdiğimiz şu dönemde bedava oyunların olması güzel. Strateji oyunları ise zaman öldürmek için süper bir yöntem. Bu arada Ubisoft Assassin’s Creed II’yi de bedava veriyor. Bunu da kaçırmamak lazım.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty Mobile’a Ramazan güncellemesi geldi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.