Total War Saga: TROY, Epic Games’te Çıktığı Gün Ücretsiz Verilecek

Bu yazımızı da inceleyin !

Sevilen oyun serilerinden biri olan Total War’ın son oyunu Total War Saga: TROY çıktığı gün 24 saatliğine Epic Games Store üzerinden ücretsiz verilecek.

Geçtiğimiz sene içerisinde duyurulan Total War Saga: TROY, yayınlanan fragmanıyla da serinin takipçilerini de oldukça heyecanlandırmayı başarmıştı. Bugüne kadar nerede, hangi platform üzerinden ve nasıl yayınlanacağı konusunda bir bilgi paylaşılmamıştı. Ancak bugün yapılan paylaşım ile oyunun 13 Ağustos tarihinde Epic Games Store üzerinden yayınlanacağı bilgisi oyunun bekleyenlerine verilmiş oldu.

Ancak yapımcıların oyun ile verdiği tek müjde bu değildi. Yapımcılar oyunun sevenlerini çok daha heyecanlandıracak olan oyunun çıktığı ilk gün Epic Games Store üzerinden bedava verileceği bilgisini de paylaştılar. Total War Saga: TROY’un geliştiricileri bu sayede oyunun hatta serinin daha fazla kişiye edeceğini ve bu sayede yeni oyuncuların aralarına katılacağını umduklarını belirttiler.

Epic Games Store üzerinden yayınlanacak oyun diğer platformlara ile daha sonra gelecek. Oyunun diğer platformlara geçmesinin ise 1 yıl gibi bir süreyi bulacağı tahmin ediliyor.

Total War Saga: TROY savaş ve strteji tutkunlarının vazgeçemedikleri oyunlardan biri olarak gösteriliyor. Mekanikleri ve yaşattığı atmosfer ile oyun tutkunlarını cezbeden seri aynı özelliklerini son oyunu olan Total War Saga: TROY’un içerisinde de bizlerle buluşturacak. İlyada Destanı’ndaki Hemeros’un büyük savaşının konu edildiği Total War Saga: TROY’da pek çok efsanevi karakter oyuncular tarafından canlandırılabilecek. Oyuncular kendi tercihlerine göre oyun içerisinde ya Troya şehrini koruyacaklar ya da Şehri yok etmeye çalışacaklar.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, ayrıca sosyal medya kanallarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası