Tom Clancy’s The Division Ücretsiz Oldu!

tarafından
13
Tom Clancy’s The Division Ücretsiz Oldu!

Ubisoft, 135 TL’ye satılan Tom Clancy’s The Division oyununu Uplay üzerinden bir haftalığına ücretsiz dağıtıyor. Oyunu alırsanız Uplay kütüphanenize gizleyebiliyorsunuz. Elinizi seri tutun!

Epic Games’in başlattığı parasız oyun furyasına Steam ve Uplay de günden güne daha fazla katılarak oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Ubisoft, birkaç gün evvel Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için bir haftalık F2P aktifliği tertip ederek oyuna sahip olmayanlara hoş bir jest yapmıştı. Bu sefer de aynı serinin bir öbür oyunu olan The Division ise tamamen parasıza veriliyor. Uplay üzerinden 135 TL’ye satılan oyunu alınca kütüphanenizde kalıyor. Buraya tıklayarak Uplay’in parasız The Division dağıtımına erişerek oyunu kütüphanenize ilave edebilirsiniz.

Tom Clancy’s The Division Hakkında

Bir salgın hastalığın mahvettiği kentte yaşadığımız post-apokaliptik tecrübede The Division casusları olarak geride kalan insanları kurtarmaya çalışıyoruz. İster dostlarınızla, ister tek başınıza oynayabileceğiniz oyundaki kentte oyuna tat tuz katan RPG ögeleri de bulunmakta. Dört bireye kadar çok oyunculu destekleyen The Division’da ilerledikçe daha güçlü ve daha tatmin edici vazifelerle karşı karşıya kalıyoruz.

Şu anda parasız dağıtılan oyun The Division’ı Uplay üzerinden fiyatsız bir şekilde alıp hoşnut kalırsanız The Division 2’yi de satın alıp tecrübenizi daha yeni bir oyunla sürdürebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Epic Games’in geliştirici hesabı Apple tarafından kapatıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.