Tom Clancy’s The Division 2 İnceleme

Tom Clancy’s The Division 2 İnceleme

Tom Clancy’s The Division 2  oyunu uzun bir zaman sonra oyunculara kapılarını açtı. Tom Clancy’s The Division 2, Ultimate ya da Gold sürümü bulunan oyuncular, oyuna dahil olmaya başladı.

Tom Clancy’s The Division 2 Hikayesi

Dünya ile New York, ölümcül virüs ile 7 aydır mücadele etmeye devam ediyor. Bu virüs dünyaya yayılmaya başladığında The Division adındaki ekip son umut olarak görev aldı. The Division ekibi, dünyada kalan masum kişileri savunabilmek için büyük çaba harcıyor. Washington’da bu ekip için işler hiç de kolay olmayacak. Çünkü Washington çöküş yaşarsa, bütün ülke çökmüş olacak. The Division ajanları 7 aydır sürdürdükleri mücadeleyi takım arkadaşlarınız ile siz de sürdüreceksiniz.

Özellikle Tom Clancy’s The Division 2 ile birlikte Ubisoft ekibi mükemmel işler yapıyor. İlk oyunda olduğu gibi bu oyunda da oyuncular gelişme göstermekte. Diğer bir ifade ile oyuncuların isteklerine yanıt veren bir oyun diyebiliriz.

Washington, oyun sonuna doğru değişmeye başlıyor ve yeni görevler oluşuyor.

Oyunda Oyuncular İçin Neler Değiştirildi?

Oyunda değişen en önemli şey zırhlı düşmanlar diyebiliriz. Önceki oyunda mermi süngeri gibi olan düşmanlar artık daha yetenekli ve daha zor… Dark Zone konusunda da bazı gelişmeler yaşandı. Daha önceleri yeni gelen oyuncular eskileri tarafından fazlasıyla ezilmekteydi. Bu yüzden herkese eşit olarak güvenli alanlar eklendi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası