Thor’un çekici Fortnite adasına düştü!

tarafından
3
Thor’un çekici Fortnite adasına düştü!

Bir müddettir devam eden dedikodular nihayete kavuştu ve popüler Marvel kahramanı Thor‘un çekici Fortnite adasında kendini gösterdi.

Fortnite‘ın önümüzdeki sezonu için bir müddettir devam eden dedikodular ve sızıntılar yeni bir Marvel işbirliği görebileceğimizin haberini veriyordu. Tüm bu rivayetlerin üzerine Epic Games cephesinden gelen çizgi roman temalı paylaşımlar ve tüm değişik ipuçları ile beraber bu işbirliği de netleşmiş oldu. Son olarak Thor’un en az kendisi kadar namlı çekici Mjölnir‘in de oyun alanında kendini göstermesi ile beraber coşku artık doruk noktasına erişti.

Thor'un çekici Fortnite

24 Ağustos tarihinde adada kendini gösteren ve düştüğü yerde dev bir krater yaratan çekiç ile şimdilik rastgele bir etkileşimde bulunulamıyor. Ancak 27 Ağustos Perşembe günü başlayacak olan yeni sezon ile beraber vaziyet değişecek gibi görünüyor. Bakalım Fortnite Kısım 2 Sezon 4 ile beraber bizleri neler bekliyor?

Bir önceki yazımız olan Resident Evil 3 için Fall Guys Modu Geliyor! başlıklı makalemizde Fall Guys ve Resident Evil 3 hakkında bilgiler verilmektedir.