The Witcher Kart Oyunu Gwent, Steam Üzerinde Yayınlandı

tarafından
12
The Witcher Kart Oyunu Gwent, Steam Üzerinde Yayınlandı

The Witcher 3: Wild Hunt, öyle bir oyun ki artık efsaneleşmiş ve ölümsüz yapımlar arasında adını yazdırmayı başardı. Oyunun içerisinde bulunan kart oyunu Gwent, popülerleşmesi ile birlikte önce mobil platformlara çıkışını yaptı. Şimdi ise Gwent, Steam üzerinde yayınlandı. Hem de çapraz platform desteği ile birlikte.

CD PROJECT RED tarafından piyasaya sürülen bağımsız Gwent oyunu, sonunda Steam içerisinde de yayınlandı. The Witcher 3 çıkalı 5 sene olmasının ardından oyuna özel bir eklenti beklenirken, Gwent isimli kart oyununun Steam’e gelmesi beklenmeyen bir duyuru oldu. Üstelik firma hala Cyberpunk 2077 ile meşgulken yeni bir içerik hiç beklenmiyordu denilebilir.

Gwent Steam fragmanı:

The Witcher evreninde geçen ve oyun içerisinde de bulunan kart oyunu Gwent, bağımsız olarak pek de bekleneni yakalayabilmiş değil. CD PROJECT RED ise oyundan tamamen umudunu kesmiş gibi gözükmüyor. Oyundan umudunu kesmek yerine sürekli geliştirmesi ve ardından Steam üzerinde yayınlaması ile kullanıcıları sevindirmeyi başardı. Üstelik oyun bir de çapraz platform desteğine sahip.

Tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz kart oyunu Gwent’in Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca oyunu oynayarak Steam içerisinde birçok başarıma da sahip olabileceğinizi unutmayın.

Peki sen Gwent oyunu hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan No Man’s Sky Ücretsiz Olarak Dağıtılabilir başlıklı makalemizde epic games ücretsiz oyun, no mans sky bedava ve no mans sky epic hakkında bilgiler verilmektedir.