The Sims 4 para kazanma rehberi

The Sims 4 para kazanma rehberi ile birlikte oyunda daha çok para kazanmak ve daha profesyonel hale gelmek mümkün oluyor.

The Sims 4, günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olarak yer alıyor. Bir yaşam simülasyonu oyunu olan The Sims 4, aslına bakılır ise Simcity 2013 faciasından sonra çıkmayacaktı fakat ekip yinede oyunu çıkarma kararı aldı. The Sims 5 ile birlikte online oyun deneyimini yaşatacak olan ekip çalışmalarına kaldığı yerden devam ederken oyuncular halen The Sims 4 oynamakta. The Sims 4 oyununda para kazanmak için pek çok yol bulunuyor.

The Sims 4 para kazanma rehberi

Günümüzde halen gelişmeye devam eden The Sims 4 oyununda para kazanmak için pek çok yol bulunuyor. Öncelikli olarak bir karakterin para kazanması için ve bu işte uzmanlaşması için o işte tecrübe edinmesi ve kendini geliştirmesi gerekiyor. Bir işte kendini geliştiren karakter artık o işte güzel bir şekilde para kazanmaya başlayabilir. Mesleklere geçmeden önce şu bilgiyi vermeliyiz ki karakterlerin daha iyi tecrübe edinmesi için mutlu ve enerjik olmaları tercih ediliyor. Bu sayede yaptıkları işi daha iyi, daha rahat yapabilir ve daha hızlı bir gelişme sağlayabilirler.

The Sims 4 para kazanma rehberi

Para kazanmak için yapılabilecek şeylerden birisi bir işe sahip olmak. Karakter en kolay şekilde para kazanmak için bir işe giderek o işte kendini geliştirebilir. Aynı zamanda şu bilgiyi de vermek gerekiyor ki bir karakterin işinde daha çok gelişmesi isteniyor ise karakterin o iş ile ilgili tecrübelerinin de geliştirilmesine katkı sağlanması gerekiyor.

Karakterler programlama, müzik, komedyenlik, koleksiyon, yazarlık ve balıkçılık gibi pek çok yetenek ile birlikte kendini geliştirebilir ve bu yetenekler üzerinden para kazanabilir. Örneğin yazarlık yapan biri kitap yazarak para kazanırken programlama yapan biri uygulama geliştirerek para elde edebilir.The Sims 4 para kazanma rehberi konusunda bilinmesi gereken bir diğer şey para hilesi olmakta. Bazı oyuncular daha kolay bir yol ile para kazanmak için para hilesini tercih ediyor olabilir. CTRL + SHIFT + C tuşu ile birlikte açılan konsolda “Motherlode” veya “Kaching” yazan oyuncu para kazanıyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası