The Sims 4 ev geliştirme rehberi ile daha iyi oynayın

The Sims 4 ev geliştirme rehberi pek çok oyuncunun daha iyi ev geliştirmesi için okuması gereken bir rehber. Peki bir ev nasıl olmalı?

The Sims 4, yıllardır oynanan ve halen geliştirilen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok oyuncu bu oyunu oynayarak kendi yaşam tarzına ağırlık veriyor veya farklı deneyler yapıyor. Bazı The Sims 4 oyuncuları oyunu oynarken nesilden nesile ilerleme kaydedebiliyor. The Sims 4 oynarken ev yapımında bilinmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Kullanıcılar bazen bu detayları unuttuğu için evi eksik tamamlayabiliyor. Bu konuda The Sims 4’te ev geliştirirken kullanıcılara bazı ipuçları vereceğiz.

The Sims 4 oyununda ev geliştirme için ipuçları

Bu yazımızı da inceleyin !

Ev geliştirirken öncelikli olarak bir plan yapılması lazım. Bu plan evin nasıl bir gelişim içerisinde olacağı ve nasıl bir şekilde yer alacağını gösteriyor olacak. Örneğin minimalist bir ev yapmak isteyen kullanıcı buna göre bir düzen oluştururken fütüristik bir çalışma isteyen bu şekilde bir düzenleme yapabilir. Kısacası ev yapmadan önce planlamak, fikir edinmek gerekiyor. Bu sayede daha düzgün bir ev olması muhtemel.

The Sims 4 ev geliştirme

Ev inşa ederken kullanıcıların bazı eşyaları unutmaması gerekiyor. Örneğin evde temel olarak bulunması gereken objelerden birisi tuvalet olmakta. Tuvalet olmayan bir evde sim altına yapabilir ve ev kirlenebilir. Bir evde gereken bir diğer obje çeşme olmakta. Simlerin temiz olması ve su ihtiyacını karşılaması için evin bir çeşmesinin bulunması gerekiyor.

Banyo, ev geliştirmede önemli olan bir diğer nesne. Banyo olmayan bir evde simler kirlenecek ve sonrasında kötü kokmaya başlayacak. Bundan dolayı hemen bir banyo kurmak önemli olmakta. Banyonun yanı sıra gerekli olan bir diğer obje yatak. Eğer bir evde yatak bulunmazsa simler yatamayacağı için uyku problemi çekmeye başlar.The Sims 4 ev geliştirme konusunda bilinmesi gereken bir diğer durum simlerin sayısı oluyor. The Sims 4’te bir hane en fazla 10 kişiye kadar olanak tanıyor. Eğer oyuncu geniş bir aileye sahip ise bu konuda yapması gereken birden fazla tuvalet, yatak ve banyo gibi nesneler bulundurması. Bu sayede sıkışıklığın önüne geçmek mümkün oluyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası