The Medium Kılavuz

The Medium

Karanlığın korkusu The Medium Kılavuz, bulmacalar ve keşifler için eksiksiz bir kılavuz ve faydalı ipuçları, Başlangıç ​​Kılavuzu ve Kupa Kılavuzu içerir. Tüm sırlar ve koleksiyon parçaları. Sistem gereksinimleri ve kontroller / tuş atamaları.

The Medium rehberimiz, oyunla ilgili en önemli bilgilerin çoğunun bir koleksiyonudur. Burada kontrolleri, sistem gereksinimlerini ve oyunun uzunluğuyla ilgili bilgileri bulacaksınız.

Rehberimiz ayrıca platin kupayı almanıza yardımcı olacaktır. Mevcut tüm kupaları ayrıntılı olarak açıkladığımız sayfalar oluşturduk. Bu şekilde ne yapılması gerektiğini bilecek ve bu başarıları elde etmek için en iyi fırsatları bileceksiniz.

Ayrıca bir SSS bölümü de hazırladık. Orada oyunla ilgili birçok sorunun cevabını bulacaksınız. Örneğin, onu PS4 / PS5’te oynayıp oynayamayacağınızı öğreneceksiniz.

Rehberimiz ayrıca oyunda ilerlemenize yardımcı olacak ayrıntılı bir kılavuz içerir. Hikayeyle ilgili tüm öğeleri ve ilerlemenizi engelleyebilecek tüm bulmacaları anlattık.

Kılavuzun büyük bir kısmı sırlara ve koleksiyonlara adanmıştır. Rehberimiz sayesinde, bireysel sırların nerede olduğunu ve hepsini nasıl elde edeceğinizi öğreneceksiniz. Bulmalarını kolaylaştırmak için türlerine göre ayırdık.

The Medium: Tüm ana görevler

Ana hedefler oyunun özüdür. Burada yan görevler veya dikkat dağıtıcı şeyler bulamazsınız. Aşağıdaki liste, oyunu bitirmek için tamamlamanız gereken tüm görevleri içerir.

The Medium: Sırlar ve koleksiyon parçaları

Kılavuzumuz, The Medium‘da bulunan tüm koleksiyon parçaları ve sırların ayrıntılı açıklamalarına sahiptir. Bunları daha hızlı bulmanıza yardımcı olmak için türlere ayırdık.

Kartpostallar

Niwa’dan Sevgilerle – From Niwa with Love

Niwa’dan Sevgilerle

Yer: Bu kartpostalı Niwa otelin kapısının önünde bulacaksınız.

Niwa’dan Sevgilerle
Niwa’dan Sevgilerle

Sadece kapının sol tarafında bulunan binaya girin ve masanın yanındaki kutuya yaklaşın. Kartpostalı hemen fark edeceksiniz onu alın ve envanterinize yerleştirin.

Dürüst iş – Honest work

Dürüst iş

Yer: Bu kartpostalı Niwa otelin otoparkında bulacaksınız.

Dürüst iş
Dürüst iş

Kartpostal, kırmızı arabada, sürücü koltuğunda. Sorunsuz bir şekilde ulaşacaksınız, araba kilitli değil.

Promosyon – Promotion

Promosyon

Yer: Bu kartpostalı Niwa otelin lobisinde bulacaksınız.

Promosyon
Promosyon

Sola dönüp kül tablasının yanında durmalısınız. Kartpostal bir yığın sigara izmariti üzerinde duruyor.

Birgün – Someday

Birgün

Yer: Bu kartpostal Niwa Resort’ta havuzun arkasında bulunabilir.

Birgün
Birgün

Kartpostalı almak için, küvet ile radyatör arasında duran kutuyu incelemelisiniz. Öğe, kirli giysilerin hemen yanında yer almaktadır.

Gizemli bir arayanın yankıları

Gizemli arayanın 1. yankısı

Gizemli arayanın 1. yankısı

Yer: Niwa Resort’un otoparkında gizemli bir arayan Echo’yu bulacaksınız.

Gizemli arayanın 1. yankısı

Bu Yankı’ya ulaşmak için telefon kulübesine gitmeniz, telefon alıcısını tutmanız ve parlak çatlak nabız atmaya / parlamaya başlayacak şekilde konumlandırmanız gerekir.

Gizemli arayanın 2. yankısı

Gizemli arayanın 2. yankısı

Yer: Niwa Resort’un ikinci katında gizemli bir arayanın bu Yankısını bulacaksınız.

Gizemli arayanın 2. yankısı

Pencere kenarına doğru yürümeniz, telefon alıcısını tutmanız ve parlak çatlak nabız atmaya / parlamaya başlayacak şekilde yerleştirmeniz gerekir.

Mentor’un günlüğü

The Medium kılavuzumuzun bu sayfasında, Mentor’un tüm günlük sayfalarının yerlerini ve açıklamalarını bulacaksınız. Guiding Light ve Devouring Darkness başarılarının kilidini açmak için onları toplayın.

Mentor’un günlüğü

Yer: Bu mentorun günlük sayfasını Niwa Resort’un ikinci katındaki banyoda bulacaksınız.

Mentor’un günlüğü
Mentor’un günlüğü

Sadece lavaboya bakın ve boş bir ilaç şişesi ve mentorun günlüğünden bir sayfa göreceksiniz. Elinize alın ve envanterinize yerleştirin.

Hafıza Parçaları

Tüm Hafıza Kırıklarının konumlarını ve açıklamalarını bulacaksınız. I Know The Pieces Fit ve Puzzling Out the Past başarılarının kilidini açmak için onları toplayın.

1.Hafıza Parçası

1.Hafıza Parçası

Yer: Bu hafıza parçasını Niwa Resort’un ikinci katında, tavandaki bir delikten ulaşabileceğiniz bir odada bulacaksınız.

1.Hafıza Parçası
1.Hafıza Parçası

Bu anıyı okumak için önce hikayenin bir parçası olan boş vazoyu incelemelisiniz. Sonra titreyen parçalara yaklaşın ve analog çubukları kullanarak hafızayı okunabilecek şekilde düzenleyin.

2.Hafıza Parçası

2.Hafıza Parçası

Yer: Bu anıyı Niwa Resort’un ikinci katında, kurutulmuş ayçiçeği bulunan bir odada bulacaksınız.

2.Hafıza Parçası
2.Hafıza Parçası

Bu anıyı okumak için önce hikayede de ihtiyacınız olan kurutulmuş ayçiçeğini incelemelisiniz. Sonra titreyen parçalara yaklaşın ve analog çubukları kullanarak hafızayı okunabilecek şekilde düzenleyin.

The Medium: Kupalar ve platin

Rehberimiz, The Medium‘da bulunan her kupanın ayrıntılı açıklamalarını içerir. Medium’un 39 başarısı vardır bunlar esas olarak olay örgüsü ve sırlarla ilişkilidir.

Kupa rehberimizi ayrı bir sayfada bulabilirsiniz.

The Medium: Oyunun uzunluğu

Medium, konuya büyük önem veriyor. Oyun uzun değil, 8 ile 10 saat arasında sürmeli.

The Medium‘u bitirmenizin ne kadar sürecek. Oyunun hikayesini tamamlamak için ne kadar zaman ayırmanız gerektiğini ve ek aktivitelere ne kadar zaman ayıracağınızı öğreneceksiniz.

Hikayenin uzunluğu

Hikayenin uzunluğu

The Medium, esas olarak hikayesine odaklanan bir oyundur. Burada yan görevler veya dikkat dağıtıcı aktiviteler bulamazsınız. Bazen bir bulmacaya takılıp kalabilirsiniz – rehberimizde her biri için çözümler vardır.

Oyunun konusu size yaklaşık 8 ila 10 saat sürmelidir.

Ek aktiviteler

Ek aktiviteler

Koleksiyon parçaları ve sırlar arayabiliriz. Hepsinin açıklamaları kılavuzumuzun ayrı sayfalarında bulunabilir.

The Medium: PC sistem gereksinimleri

Aşağıda, The Medium için minimum PC sistem gereksinimlerini bulacaksınız. Daha fazla bilgi için kılavuzun ayrı sayfasına bakın: The Medium Sistem Gereksinimleri – The Medium Kaç GB?

  • İşletim sistemi : Windows 10 64 bit
  • İşlemci : Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 2500X 3.6 GHz
  • RAM : 8 GB
  • Grafik kartı : GeForce GTX 1060/4 GB Radeon R9 390X
  • Disk alanı : 50 GB
  • Grafik kartı belleği : 4 GB

The Medium: Oyun hakkında kısaca

Medium, Bloober Team tarafından geliştirilmiştir. Oyunun aksiyonu doksanlı yıllarda terk edilmiş bir Niwa otelinde geçiyor. Oyunun çoğunu oyunun kahramanı Marianne’i kontrol ederek geçireceksiniz. Ancak diğer karakterler gibi karanlık dünyayı da keşfedeceksiniz.

Oyun sabit kamera açılarına sahiptir. Geliştiriciler bunu gerilim oluşturmak ve dünyayı her zaman amaçladıkları gibi görmenizi sağlamak için kullanırlar. Bununla birlikte, bu keşif veya koleksiyon aramayı engellemez.

The Medium‘un önemli bir unsuru, iki dünya arasında hareket etme mekaniğidir. Bazen aniden diğer boyuta geçersiniz, bazen de iki alanı aynı anda keşfedersiniz. Bu bölümler bölünmüş bir ekranda oynanmış gibi görünüyor, sadece iki karakter yerine konumun normal ve “ruhani” bir versiyonuna sahibiz. Her ikisi de birbirini etkiler, bu yüzden bulmacaları çözmek ve pasajları keşfetmek için onları dikkatlice keşfetmelisiniz.

The Medium: Game Pass’ta oyun mevcut mu?

Medium, Xbox Game Pass Ultimate‘da mevcuttur . Bir abonelik satın alarak, Xbox konsollarında ve PC’de bulunan birçok oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu hizmetin nasıl çalıştığını görmek istiyorsanız, indirimli bir fiyata 1$ satın alabilirsiniz. Unutmayın, bu her ay hesabınızdan belirli bir miktar alacak bir aboneliktir.

Ancak, kitaplığınıza kalıcı olarak eklemek için bir oyun satın almak istiyorsanız, üç seçenekten birini seçmeniz gerekir. Oyunu şu adresten satın alabilirsiniz:

The Medium: PS5’te yayınlanacak mı?

Oyun yalnızca en yeni nesil Xbox konsolları ve PC için duyuruldu. Geliştiriciler, PS5 sürümü hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Ancak oyun, diğer platformlarda da mevcut olduğu için Microsoft’un özel unvanı olarak değerlendirilemez.

The Medium
Tür: Macera
Geliştirici: Bloober Team
Yayıncı: Bloober Ekibi
Platform: PC, XSX

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası