The Medium Gelirini Katlamaya Devam Ediyor

the medium

Bloober Team’in en son psikolojik korku oyunu The Medium, PC ve Xbox’taki satışlar sayesinde şimdiden kâr etti.

Polonyalı yayın Money.pl ( GameSpot aracılığıyla ) ile yapılan bir röportajda geliştirme stüdyosu, The Medium‘un hem geliştirme hem de pazarlama maliyetlerini şimdiden geri çektiğini, yani bundan sonraki herhangi bir gelirin saf kâr olduğunu belirtti.

Şu anda yalnızca iki platformda mevcut olduğu düşünüldüğünde bu oyun için iyi bir kazanç. Geliştirme ekibi oyunun performansıyla ilgili bir döküm paylaşmadı, bu nedenle Xbox Game Pass anlaşmasının oyunun başarısına ne kadar katkıda bulunduğunu bilmiyoruz.

Oyunun zaten finansal bir başarı olduğu düşünüldüğünde, diğer geliştiricilere ve Microsoft’a hizmete kesinlikle bir itiraz olduğunu kanıtlıyor.

Xbox Game Pass, 15 milyondan fazla abonenin ilgisini çekti ve EA‘yı 10 Kasım’dan itibaren gemiye çıkmaya ikna etmek ve ek ücret ödemeden bulut akışını eklemek arasında, bu sayının tekrar artmasını bekliyoruz.

The Medium‘daki zor kısımlarla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa The Medium Kılavuz isimli yazımızı inceleyebilirsiniz, yazımızda oyuna ait bir çok konuya değindik.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası