The Last of Us Part II’ye Yeni Zorluk Seviyesi Geliyor!

tarafından
5
The Last of Us Part II’ye Yeni Zorluk Seviyesi Geliyor!

 2020 Yaz’ında en çok konuşulan reyinlardan birisi olan The Last of Akıl Part II’ye yeni güçlük seviyesi ve kalıcı vefat ismi verilen bir mod geleceği ortaya çıktı. Ayrıntılar haberimizde. 

Sony Interactive Entertainment ile birinci parti ortaklıkla çalışan video reyin geliştirici firmayı Naughty Dog tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 Exclusive olarak piyasaya çıkışını yapan The Last of Akıl Part II, reyin dünyasını ikiye parçalamıştı. Oyuncuların yarısı reyindan nefret ederken; öbür yarısı ise bayılıyordu. Her şeye karşın 2020 Yaz’ında oldukça konuşulan bir reyin olan The Last of Akıl Part II’ye yeni aktüelleme ile yeni bir güçlük seviyesi ve kalıcı vefat ismi verilen bir mod geleceği belirli oldu.

The Last of Akıl 2 just got DLC Trophies. Patch 1.03 with Grounded Difficulty + Permadeath Mode incoming. pic.twitter.com/drUsvnHqIk

— PowerPyx @PowerPyx August 10, 2020

Grounded Güçlük ve Permadeath Reyin Modu!

Oyunlarla alakalı muhtelif kupa ve başarımlar hakkında paylaşımlar yapan PowerPyx isimli Twitter sayfası yeni paylaşımında reyina yeni gelecek yeni güçlük seviyesi ve modun kupalarını paylaştı. Oyuna ilave edilecek yeni güçlük seviyesi Grounded Hakikatçi oldu. Kupası içinse öyküyü bu güçlük seviyesinde bitirmek gerekiyor.

Yeni mod ise Permadeath Kalıcı Vefat olarak adlandırılıyor ve kupası için reyinu bu modla tamamlamak gerekiyor. Bu modla ilgili bir bilgi ise şayet bu modda oynarken can verirseniz reyina baştan başlamak zorundasınız. Oldukça zorlayıcı ve bitirilmesi efor olan bu mod içerik üreticileri ve alan okumaları hoşlanan reyincular için ehemmiyetli bir yere sahip olabilir.

Yeni güçlük seviyesi ve reyin modu hakkında Sony veya Naughty Dog tarafından fotoğrafı bir söyleme gelmedi ancak yakın zamanda ayrıntılar ve aktüellemenin ne zaman geleceği hakkında bilgiler gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Bloodlines 2 Ertelendi başlıklı makalemizde Bloodlines 2 hakkında bilgiler verilmektedir.