The Last of Us Part 2 için TV Reklamı Yayınlandı

tarafından
71
The Last of Us Part 2 için TV Reklamı Yayınlandı

The Last of Us Part 2, yaklaşık 2 hafta sonra resmi çıkışını gerçekleştirecek. Hatta oyun, şimdiden içerik üreticilerine iletilmiş ve oynanıyor diyebiliriz. Ancak tabii ki içerik üreticileri de belli sınırlandırmalardan dolayı oyunu paylaşamıyor. Şimdi ise ABD ekranlarında The Last of Us Part 2 için TV reklamı yayınlandı.

2020 yılı içerisinde çıkacak olan oyunlar arasında en çok merak edilenlerden biri olan The Last of Us Part 2 için geri sayım başladı. Her ne kadar geçtiğimiz günlerde oyunun tüm hikayesi sızdırılmış olsa da oyuna olan heyecan pek de düşmüşe benzemiyor. Naughty Dog, oyunun resmi çıkışı için 19 Haziran tarihini bekliyor.

The Last of Us Part 2 TV reklamı:

Reklamdan bahsetmemiz gerekirse, herhangi bir oyun içi mekanik ya da farklı bir içerik paylaşımında bulunmuyor. Daha çok hikayeye odaklanan reklamda, baş kahramanlarımızdan biri olan Ellie, birilerinden kaçmaya çalışıyor gibi duruyor. Bunun dışında herhangi bir bilgi ise net olarak verilmiş değil.

Bu video ile Sony, belli bir süre için son paylaşımını yapmış olabilir. Çünkü dün Sony, Amerika’daki eylemleri desteklediğini ve PlayStation 5 lansmanını kalıcı olarak ertelediğini duyurmuştu.

Peki sen The Last of Us Part 2 hakkında ne düşünüyorsun? Erkenden satın alanlardan mısın yoksa şimdilik YoTube üzerinden izleyenlerden mi olacaksın? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Sony PlayStation 5 Etkinliği Ertelendi! başlıklı makalemizde Playstation, Playstation 4 ve playstation 5 hakkında bilgiler verilmektedir.