The Last of Us 2 için 24 Dakikalık Oynanış Videosu

tarafından
71

The Last of Us 2 için 24 Dakikalık Oynanış Videosu

Sony, State of Play etkinliği ile birlikte yeni oyunlar ile ilgili paylaşımda bulundu. The Last of Us 2 için 24 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan video ile birlikte oyunu bekleyenlerin heyecanı bir kez daha katlanarak arttı.

Sony, dün akşam saatlerinde özel bir etkinlik yayınladı. State of Play adındaki etkinlik kapsamında The Last of Us: Part II için tam 24 dakikalık oynanış videosu paylaştı.

Daha öncesinde hikaye yönünde sızıntı paylaşımlar ile birlikte büyük bir spoiler yiyen hayranlar, konudan oldukça şikayetçi olduğunu dile getirmişti. Şimdi ise paylaşılan içerik ile birlikte oyun hakkında oynanış yönünde bir çok bilgiye sahip oluyoruz.

The Last of Us 2 Oynanış Videosu:

Oyunun oynanış videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca oyunun tamamen Türkçe dil desteği ile birlikte çıkış yapacağını da hatırlatmakta fayda var. Yalnızca altyazı değil, Türkçe dublaj seçeneği de oyunun içerisinde bulunacak.

Ayrıca The Last of Us 2, 19 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyun Aralık 2016’da ilk defa gerçekleştirilirken, virüs sebebi ile ertelenmişti. Eğer anlık olarak problem yaşanmazsa oyunun tekrar ertelenmesi beklenmiyor.

Bir önceki yazımız olan Fast & Furious Crossroads Çıkış Tarihi Duyuruldu başlıklı makalemizde fast and furious crossroads, fast and furious crossroads çıkış tarihi ve fast and furious crossroads fragman hakkında bilgiler verilmektedir.