Steam’deki en iyi ücretsiz oyunlar – 3

Bu yazımızı da inceleyin !

Steam en iyi ücretsiz oyunlar serimize yeni oyunlar ile devam ediyoruz. Steam üzerinde oynamaya değer yüzlerce oynaması ücretsiz bulunuyor. Steam üzerinde bulunan oyunlar, platformun sosyal destekleri sayesinde arkadaşlarla çok oyunculu oynanabiliyor. Tek bir hesap ile her oyunu oynayabileceğiniz Steam üzerinde ilerlemenizi güvenle depolayabiliyorsunuz. Ücretsiz online oyunlar için internet üzerindeki buluşma noktası olabilecek Steam bünyesinde 50.000’den fazla oyun barındırıyor.

Oynaması ücretsiz: Steam en iyi ücretsiz oyunlar

Platform üzerindeki oyunları oynayabilmek için öncelikle bir Steam hesabı oluşturmalısınız. Steam internet sayfası üzerinden hesabınızı oluşturduktan sonra dilediğiniz gibi satın alım yapabilirsiniz. Ücretsiz oyunları kütüphanenize eklemek için herhangi bir kredi kartı bilgisi gerekmiyor. Steam en iyi ücretsiz oyunlar listemizdeki oyunları kütüphanenize dahil ettikten sonra oynayabilmek için Steam istemcisini bilgisayarınıza yüklemelisiniz.

1- Black Squad

steam en iyi ücretsiz oyunlar 3

Black Squad birincil kişi bakış açısına sahip, oynaması ücretsiz, askeri bir aksiyon oyunudur. Oyuncular, yeteneklerinde ustalaşıp, stratejilerini uzun çapta haritalar, modlar ve silahlar aracılığıyla gösterebilir. Binlerce oyuncuya sahip oyun hala aktif olarak en iyi oynaması ücretsiz oyunlar listesinde yer alıyor.

2- Heroes & Generals

ücretsiz savaş oyunları

Milletler arasındaki silahlanma rekabetini ele alan oyun, büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Çok oyunculu olarak oynanan oyunun temel amacı 15 şehiri ele geçirerek oyunu kazanmak. İkinci dünya savaşı temasını ele alan oyun, Battlefield ile olan benzerliğiyle dikkat çekiyor.

3- Cuisine Royale

cuisine royale

Ücretsiz battle-royale oyunları arasında yer alan Cuisine Royale, gerçekçi bir oynanış yapısına sahiplik ediyor. Online olarak oynanan oyun PUBG’ye karşı ücretsiz ve daha az sistem gereksinimine sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

4- PlanetSide 2

steam en iyi ücretsiz oyunlar

Farklı dünyalardaki mücadeleyi ele alan oyun, açık dünya benzeri bir yapıya sahip. Savaş ve ele geçir mantığına dayanan oyunda üç farklı imparatorluğu seçebiliyorsunuz. Oldukça geniş bir oynanış içeriğine sahip oyun, binlerce oyuncuya sahip.

5- World of Warplanes

bedava oyunlar

Wargaming stüdyosunun online savaş oyunları içerisindeki havacılık konseptini ele alan oyun henüz erken erişim sürecinde olsa da oldukça kısa sürede büyük ilgi topladı. 5v5 olarak oynanan oyun birçok oyun moduna da sahiplik ediyor.

6- Conqueror’s Blade

savaş oyunları

Geçtiğimiz yıl çıkışını gerçekleştiren taktiksel savaş oyunu Conqueror’s Blade, oldukça iyi grafiklere ve gerçekçi oynanışa sahip. Online olarak oynanan oyunda imparatorluklar arasındaki destansı mücadele konu alınıyor.

7- Star Trek Online

steam en iyi ücretsiz oyunlar

Star Trek hayranlarının severek oynadığı online oyun, günümüzden on yıl öncesinde çıkış yapmış olsa da hala oynanıyor. Uzay temalı MMO oyunları arasında en iyilerinden biri olan oyun dizideki hikayeyi oldukça iyi bir şekilde yansıtmayı başarıyor.

8- Business Tour

steam en iyi ücretsiz oyunlar

Çıkışını gerçekleştirdiği dönemde oldukça sevilen online masa oyunu Business Tour, tamamen ücretsiz bir yapıya sahip. Online kart oyunlarından aşina olduğumuz bir düzene sahip oyun PC üzerindeki en iyi masa oyunlarından bir tanesi.

9- War Robots

steam en iyi ücretsiz oyunlar 3

Gelecekte bir gün robotlar arasında yaşanan savaşı ele alan oyun, 6v6 online olarak oynanıyor. Yüzlerce farklı stratejik kombinasyona sahip oyun, 12 farklı haritaya sahiplik ediyor. Geniş bir oynanış içeriğine sahip War Robots’u savaş oyunları listenize sokabilirsiniz.

10- Path of Exile

path of exile

Kuşbakışı bir oynanış düzenine sahip oyun, zengin bir içeriğe ve sadık oyunculara sahip. Sık güncelleniyor olmasına rağmen ilk günkü kalitesini korumaya çalışan oyun ne yazık ki bu politikasından dolayı geniş kitlelere ulaşamıyor.

Steam en iyi ücretsiz oyunlar 3 listemizi nasıl buldunuz? Önceki derlemelerimizdeki oyunları incelemediyseniz mutlaka bir göz atmanızı öneririz. Bu oyunlar arasında kütüphanenize eklemeyi düşündüğünüz oyunlar hangileri? Yorumlarda tartışalım.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası