Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 28 Nisan

tarafından
91
Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 28 Nisan

Steam 20 TL altı oyunlar listemizde bu hafta da sizinle birlikteyiz. Bu hafta içinde de birçok oyunda indirim yapıldı. Yapılan bu indirimlerle birlikte en iyi 20 TL altı oyunlar listemizi de hazırladık.

Bildiğiniz üzere her hafta uygun fiyatlı oyun önerileri sunmaya devam ediyoruz. Aşağıda listelediğimiz oyunlar birçok kategoriden oluşuyor. Ayrıca indirimler kısıtlı bir süre için geçerli olduğundan, acele etmekte yarar var.

Bu haftanın en iyi 20 TL altı oyunlar listesi

Bu hafta listemizde yer alan oyunlar aksiyon, strateji, simülasyon ve basit eğlence türlerinden oldu. Uygulanan indirim kapsamında en çok oynana ve en çok dikkat çeken oyunları bu listede sizin için derledik. Listede toplamda 6 oyun karşınızda olacak. Oyunların aldığı indirimler ise yüzde 70 ile yüzde 90 arasında değişkenlik gösteriyor. Kimi oyunlar için indirim 4 Mayıs‘ta, kimi oyunlar içinse 7 Mayıs‘ta bitecek.

Şimdi listemizdeki oyunlara göz atalım.

Enemy Unknown + The Bureau: XCOM Declassified

Listemizdeki ilk oyun aslında bir paket halinde oyunculara iki oyun sunuyor. Oyunlardan ilki XCOM: Enemy Unknown, diğer oyun ise The Bureau: XCOM Declassified. İkili oyun paketi normalde 75 TL fiyat etiketine sahipken, yüzde 75 indirimle 18,75 TL’ye inmiş durumda.

The Bureau: XCOM Declassified oyunculardan karışık yorumlara sahipken, XCOM: Enemy Unkown son derece olumlu yorumlara sahip. The Bureau konusu itibariyle Soğuk Savaş dönemini işliyor ve düşman hedeflerine saldırılar gerçekleştirme amacı taşıyor.

XCOM: Enemy Unknown‘da ise kontrol edeceğiniz milis gücüyle hakimiyet sağlamaya çalışacaksınız. Oyunda başarılı olabilmek adına başarılı stratejiler kurmanız gerekiyor. Oyun 7 Mayıs tarihine kadar indirimde kalacak.
20 tl oyunlaroyunoyun önerisisteamsteam 20 tlsteam 20 tl altı oyunlarucuz oyunlaruygun fiyatlı oyunlar

#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a {
border: 1px solid #ddd;
background: #a5a5a5;
color: white !important;
padding:2px 10px;
font-size:12px;
font-weight:normal;
display:inline-block;
margin:2px;
}
#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover {
opacity:.7;
}

Bir önceki yazımız olan Total War: Shogun 2 Ücretsiz Olarak İndir! başlıklı makalemizde shogun 2, shogun 2 indir ve Total War: Shogun 2 hakkında bilgiler verilmektedir.