Steam Summer Sale Tarihi Sızdırıldı!

tarafından
14
Steam Summer Sale Tarihi Sızdırıldı!

Steam Summer Sale tarihi sızdı ama aynı kalacak mı?


Steam Summer Sale her yaz gerçekleşen bir Steam indirim olayı. Bir sürü oyun bu süre boyunca deli indirimlere sahip oluyor. Bunun dışında o yıl için özel tasarlanan ufak oyunlarla çıkartmalar, duvar kağıtları, vb. hediyeler veriliyor. Cüzdanı boşaltmak ve çılgınlar gibi oyun oynamak için beklenen bir dönem aslında. Tek problemi tarihi hiç belli olmuyor. Bu hafta çok istediğim bir oyunu tam fiyatına alsam haftaya zırt diye indirime girebilir. Hoş değil tabi. Özellikle bu yaz bizim için çok önemli. Çünkü karantina devama ederse ve kendimizi sahillere atamayacaksak, hiç olmazsa sanal ortamda bir şeyler yapalım. Bu yüzden iyi sayılabilecek bir haber veriyorum. Steam Summer Sale tarihi sızdı.

Sızdı diyoruz ama aslında bunların sızması da çok muazzam bir olay değil. Zannedersin yıllardır en ciddi şekilde korunan bir devlet sırrı. Hayır değil. Asla olmadı ve olmayacak da. Bu tarihler yıllardır belli değil ama nedense yıllardır bir şekilde sızıyor. Tek iyi yanı ne zamana para biriktirmek gerektiğini biliyor olacağız. Çinli kaynaklara göre (evet belirsiz kaynaklar) 25 Haziran 2020 tarihinde Steam Summer Sale 2020 başlayacak. Bu indirimler ise 9 Temmuz 2020 tarihine kadar devam edecek.

Genelde sızan bilgilere tam olarak inanmamak lazım. Yani büyük oranda tutuyor olsa da temkinli olmakta fayda var (neye karşı temkinli olacaksak). Bu tarih değişebilir. Üstüne üstlük geçen yılın Summer Sale tarihi ile ayanı olması (yıl hariç) biraz şüphe uyandırmıyor değil.

Whatever yahu! Ne fark yaratacaka. Oyun ucuzsa alırız pahalıysa bir düşünürüz. Summer Sale falan çok bakmaya gerek yok.

Bir önceki yazımız olan The Witcher Kart Oyunu Gwent, Steam Üzerinde Yayınlandı başlıklı makalemizde gwent fiyatı, gwent indir ve gwent oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.