Steam Oyun Festivali ile Oyun Dağıtıyor

steam

Steam Oyun Festivali başlıyor, Valve önümüzdeki hafta 2021 için ilk Steam Oyun Festivali‘nin başlayacağını duyurdu. Steam Oyun Festivali‘nin Şubat ayı sayısı herkes için ücretsiz olarak 3-9 Şubat’ta yayınlanacak.

Önümüzdeki haftaki etkinlikte, bu süre boyunca indirilip oynanabilecek 500’den fazla ücretsiz oyun demosu yer alacak. Ayrıca, her oyunun Steam sayfasında görüntülenen geliştirici canlı akışlarının yanı sıra paneller ve diğer sohbetler de bekleyebilirsiniz.

Oyun Festivali

Bu format, Steam Oyun Festivali‘nin önceki sürümlerine göz atan herkese aşina olmalıdır. Ancak bu yıl Valve da ilk gün kendi şovuna ev sahipliği yapacak. Bunu Steam‘deki etkinlik sayfasında ve Twitch’te izleyebileceksiniz. Canlı yayın, topu yuvarlamak için birkaç seçkin demo oynayacak.

Bunların hepsi 3 Şubat’ta başlayacak. Dahil edilen oyunları oynamak için 10 Şubat’a kadar vaktiniz var. Daha fazlası için Steam Oyun Festivali etkinlik sayfasını kontrol edebilir ve ne zaman yayınlanacağına dair bir hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası