Steam Level Atlama Rehberi

steam

Reklam

Bu yazımızda sizlere steam level atlama rehberi sunacağız. Steam level ne işe yarar ve steam level atlama hakkında kolay ve pratik yapabileceğiniz şeylerden bahsedeceğiz. Steam level atlama işleminden önce steam level ne işe yarar önce bunu öğrenelim.

Steam Level Ne İşe Yarar ?

Steam’de level atlama işleminden önce leveller ne işimize yarar bundan kısaca bahsedelim. Steam’de level sadece görsel bir nitelik taşımıyor, bunun yanı sıra steam seviyenize göre profilinizi kişiselleştirebiliyorsunuz. Steam seviyenize göre size belirli bir özelleştirme yetkisi verilmektedir.

Her rozet işlediğiniz zaman;
Bir adet arkaplan —> Steam profilinizde güzel bir görünüme sahip olabilmeniz için.
Bir adet Steam ifadesi —> Steam sohbetlerinde, profilinizde ve yorumlarda kullanabilirsiniz.
Bir adet indirim kuponu —> Rastgele bir oyun içi belirlenen miktarda indirim konu sağlamaktadır.

Her 10 Seviyede bir
Bir adet profil vitrini —> Profilinizi özelleştirmek için işinize çok yarayacak.

Steam Level Atlama Yolları

  1. Topluluk görevleri
  2. Ücretsiz oyun toplayarak xp kasmak
  3. Hızlı kart düşürme yöntemleri

Steam level atlama yollarında yukarıda vermiş olduğumuz üç maddeyi ele alacağız.

steam topluluk görevleri

Topluluk görevleri

Topluluk görevlerinin tamamını yerine getirebilmek için daha önceden hesabınıza bir miktar para yatırmanız gerekiyor, yani kısacası her kullanıcıya bu fırsatı tanımıyor.

Topluluk görevleri alanını görebilmek için steam platformu üzerinden isminizin üzerine geldiğiniz zaman açılan pencerede rozetler yazısına tıklayın, açılan sayfada topluluk görevlerine gidebilirsiniz.

Açılan topluluk görevleri alanında yapmadığınız görev varsa görsellerin yanında bulunan açıklama uygun bir şekilde bu görevleri tamamlayabilirsiniz. Bu görevlerin hepsini yapmanız ortalama 10-15 dakikanızı alacaktır, hepsini tamamladıktan sonra 500xp kazanacaksınız ve ekstra olarak topluluk lideri rozeti kazanmış olacaksınız. Bu işlem sayesinde yeni bir hesabınız var ise direk olarak 5 level ile başlamış olacaksınız.

Ücretsiz oyun toplayarak xp kasmak

Başlıkta belirttiğimiz ücretsiz oyun ibaresi steamde bulunan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlar değildir, çeşitli platformlar üzerinde zaman zaman ücretsiz dağıtılan steam keyler ile almış olduğunuz oyunlar sayesinde her aldığınız oyun için 2xp kazanabilirsiniz. Sadece 2xp ile de kalmayıp aldığınız bir çok oyundan kart düşürerek te level atlamanız mümkün.

Hızlı kart düşürme yöntemleri

Steam’de bir çok oyunda rozet işleme imkanınız var, oyunlarda düşürdüğünz kartları işleyerek yeni rozete sahip olabilirsiniz bu sayede de level atlamanız için büyük bir etken yaratmış olursunuz. Oyunlardan kart düşüre bilmek için oyunu devamlı oynamanıza da gerek yok, çeşitli kart düşürme programlarını herhangi bir banlanma riski olmaksızın gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ve bu sayede hızlı bir şekilde kart düşürüp rozet işlemeniz mümkün. Kart düşürme programların olarak ise Idle Master veya ASD programını tercih edebilirsiniz.

Reklam

Bunları da beğenebilirsin
Yorumları Göster (2)

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası