Steam Cevher nedir? Steam Cevher nasıl kazanılır?

tarafından
20
Steam Cevher nedir? Steam Cevher nasıl kazanılır?

Steam bildiğiniz üzere son zamanlarda fazlasıyla aktif olarak kullanılan bir oyun ve uygulama platformu olarak bilinmekte. Sizler de steam kullanıcı iseniz steam cevher ile karşılaşmışsınızdır. Sizlere Steam cevher’den biraz bahsedeceğiz.

Steam cevheri nedir?

Cevherlerin asıl amaçları rozet yapmaktır, her oynadığınız oyundan kartlar kazanırsınız ve bu kart setlerini tamamlayıp, rozet hazırlayabilirsiniz ve steam seviyenizi yükseltebilirsiniz. Ayrıca kart kazanma hakkınız bittiği zaman yenisini almak yerine cevherler ile doldurabilirsiniz.

Cevherler yardımıyla Steam Hızlandırma Paketleri oluşturabilirsiniz.

steam cevher hilesi

Steam’de yer alan her şey gibi bu minik cevherlerin de ticaretini yapabilirsiniz. Cevher düşürmek ve bunları biriktirmek o kadar da kolay iş değildir. Bu yüzden insanlar yeni rozetler hazırlamak ve seviye atlamak için bu cevherleri kullanmak zorundalar.

steam cevher hilesi

Uygun olduğunuz zaman steam seviyeniz, hızlandırma paketi düşürme şansınızı arttırmaktadır.

  • Lvl 10: %20+ şans
  • Lvl 20: %40+ şans
  • Lvl 30: %60+ şans
  • Lvl 40: %80+ şans
  • Lvl 50: %100+ şans

Steam Cevher Ne İşe Yarar?

Steam Topluluk Pazarı sayesinde 3 TL’ye 1000 cevher satın alabilirsiniz. Ayrıca açık arttırmalar yoluyla da kazabilmeniz mümkün.

Cevher kasma ve para kazanma

Steam’de cevherlerinde ticareti vardır. Cevher düşürmek ve biriktirmek hiç kolay değildir çünkü seviye atlamak ve rozet hazırlamak için cevherleri kullanmanız gerekebilir.
Eğer yeterli oyununuz bulunuyor ise, sürekli kartlarla ve arka planlarda oynayarak cevher kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Assassin’s Creed Valhalla, Xbox Series X’te 30 FPS Olacak başlıklı makalemizde ac valhalla 30 fps, valhalla 30 fps ve valhalla xbox hakkında bilgiler verilmektedir.