Stark Industries Fortnite’a eklendi

tarafından
2
Stark Industries Fortnite’a eklendi

Fortnite’ın v.14.10 güncellemesi ile birlikte adaya eklenen Stark Industries beraberinde pek çok yenilik ile birlikte geldi.

Fortnite oyuncuları bölüm 2 sezon 4 ile birlikte Marvel temalı bir etkinlikle daha buluşma fırsatı yakalamışlardı. Nexus War isimli etkinlik ile birlikte sevilen pek çok Marvel karakteri adaya iniş yapmış, bu temaya uygun olarak pek çok silah ve çevresel değişiklik de oyuna eklenmişti. Bu değişikliklerin şimdilik son ve en dikkat çekici adımı ise oyun alanına eklenen Stark Industries yerleşkesi oldu. Tesiste hiçbir yakıt gerektirmeyen özel Iron Man arabası ve Iron Man’in İtici Eldivenleri gibi nesneler oyuncuları bekliyor.

Dünyalar arasında bulunan Yırtık’tan geçerek Fortnite adasına gelen tesis ile birlikte oyuna daha fazla süper güç de eklenmiş durumda. Oyuncular artık Mjölnir ile hedefledikleri konuma oldukça şiddetli bir yıkıcı darbe indirebilir yada Iron Man’in İtici Eldivenleri ile gökyüzünde süzülmek ve düşmanlarına öldürücü darbeler indirmek gibi aksiyonlarda bulunabilirler. Ayrıca oyuna yeni eklenen Marvel Kapışması modu ile de süper güçlerinizi kullanarak takımınız ile birlikte zafere ulaşmak için mücadele edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Overwatch Tracer’ı konu alan yeni çizgi roman serisini tanıttı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.