Stardew Valley, Ridgeside Village Modu 24 Farklı NPC Sunuyor

Stardew Valley Ridgeside Village Mod

Stardew Valley, Ridgeside Village çiftçilik oyununa bol miktarda ince ayar yapma, düzeltme ve ekleme yapma yollarıyla gelişen bir modlama sahnesine sahiptir. En iyi Stardew Valley modlarından bazıları, ziyaret edilecek yepyeni yerler, tanışılacak insanlar ve yapılacak şeyler ekleyen modlardır ve etkileyici bir yeni eserde bunların hepsi ve daha fazlası var.

Rafseazz’ın Ridgeside Village modu, yaratıcısının açıkladığı gibi, “Stardew Valley‘in batı tarafında bulunan küçük bir kasaba” ekliyor. “Sürükleyici geçmiş hikayeleri, ilgi çekici diyalogları ve heyecan verici etkinlikleri olan yeni ilginç insanlarla tanışın! Yeni yemleri, hikayeleri, sırları keşfedin, hatta belki aşık olun? Kim bilir? Ridgeside Village‘da çok şey olabilir! ” Modun ne içerdiğinin dökümüne bakıldığında, durum kesinlikle böyle görünüyor.

Dağınık evler, çiftlikler ve modun yeni dükkanları arasında kiraz çiçeği ağaçları, şelaleler ve yel değirmenleri gibi özelliklerle dolu yepyeni ve çok güzel bir harita var. Ayrıca, modda diyalogla tamamlanmış yeni festivaller ve “200’den fazla yerel mesaj” var.

Bu yazımızı da inceleyin !
Stardew Valley, Ridgeside Village Mod

Ridgeside Village halkına gelince, 24 yeni NPC buluşacak. İlki her biri “en az dört arkadaşlık etkinliği” ile birlikte gelirken, ikincisi bir dizi kalp olayını, 150’den fazla diyalog satırını, dinamik programları ve daha fazlasını içerir.

Mod, bu yeni eklemelerin yanı sıra özel müzik, yeni yem öğeleri ve yeni efsanevi balıklar da getiriyor. Vay be!

Modu daha yakından incelemeye hevesliyseniz hatta kendiniz için yüklemek istiyorsanız Nexus Mods‘da bulabilirsiniz . Her zamanki gibi, dikkatli mod! Ve son Stardew Valley 1.5 güncellemesiyle birlikte nelerin geldiğini kontrol ettiğinizden emin olun göz atmaya değer yeni bir oyun sonu bölgesi var.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası