Stardew Valley Oyuncusu 20 Yıllık Çiftliğini Paylaştı

stardew valley

Çiftlik simülasyon oyunu Stardew Valley oyununda çiftçiler kasabasını istedikleri şekle sokmak için aşırı zaman harcamaları gerekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone isimli oyuncu ise 20 oyun yılı boyunca yaptığı devasa kasabasını sosyal medya hesabı Reddit’te paylaştı.

Stardew Valley alt dizinindeki bir gönderide, StardewValleyTanner kullanıcısı, mevcut çiftliklerinin “neredeyse bitti” olarak adlandırdıkları harika bir resmini yükledi. Yorum yapan oyuncular, her bir çiftliğin zaman içinde elde edebileceği işlevselliğin tamamını olmasa da çoğunu gösteren farklı yapıların tasarımına ve kullanımına hayranlık duyuyorlar.

StardewValleyTanner, oyunculara genellikle çalışabilecekleri en fazla arazi miktarını sağlayan, yükseklikteki değişiklikleri veya kullanılabilir araziye müdahale edebilecek fazladan su kütlelerini kaldıran standart çiftlik haritasını seçti. Haritaya bir kez bakıldığında, mevcut her noktanın böyle bir tasarım için gerekli olduğu açıktır. Böyle bir çiftliğin hala yapım aşamasında olduğuna inanmak zor.

Tasarımlar gerçekten titiz olduğundan tüm özelliklerin kapsanması saatler sürebilir, ancak başlıca ilgi alanları arasında arı evleriyle çevrili ve 3 normal ağaç türünün hepsinin halkalarını ve küçük bir büyük halkayı içeren büyük bir merkezi halka yer alır. Hepsinin merkezi, günlük ödüller üreten bir dizi heykeldir . Aynı zamanda birden fazla sundurma, kümes ve normal ağaç türleri için kılavuzlayıcılara ayrılmış bir alan da var. Bunlar sadece birkaç temel özellik ancak incelendikten sonra oyuncular çiftliğin çok daha fazlasını içerdiğini görecekler.

Son derece popüler bir çiftçilik simülatörü olan Stardew Valley, çoğu oyuncu tarafından çoğu zaman harika çiftlik tasarımları ortaya çıkarmıştır. Standart çiftlik veya bir çiftin adı verilen sahil çiftliği gibi sayısız çiftlik türü ile, oyuncuların hayal güçlerinin çılgına dönmesine ve hayallerindeki çiftliği yaratmalarına izin verilir. Bu biraz zaman alabilir ve bazı mahsuller ve binalar dikilmek veya inşa edilmek için hemen mevcut olmasa da, StardewValleyTanner gibi oyuncular zamanın buna değdiğini gösteriyor.

Stardew Valley, oyunun şimdiye kadar gördüğü en büyük güncelleme 1.5 ile güncellenmeye devam etti ve oyuncular, buna dahil olan tüm yeni çiftliklerden, etkinliklerden ve eşyalardan yararlanıyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası