Spider Man ve Black Panther karakterleri de Fortnite’a dahil olabilir

tarafından
3
Spider Man ve Black Panther karakterleri de Fortnite’a dahil olabilir

Birçok Marvel karakterinin Nexus War ile oyuna dahil olmasının ardından sıra Spider Man ve Black Panther için de gelmiş olabilir.

27 Ağustos tarihinde başlayan yeni sezon ile birlikte Fortnite dünyası Storm, Wolverine, Doctor Doom, Iron Man ve Thor gibi pek çok Marvel karakteri ile tanıştı. Bu karakterlerin içerisinde Spider Man ve Black Panther gibi popüler isimlerin olmaması da elbette bazı oyuncuların dikkatinden kaçmadı. Ancak Fortnite hakkında isabetli sızıntılar yapan veri madencileri HYPEX ve Shiinabr bu durumun pek de uzun sürmeyeceğine dair kanıtları takipçileri ile paylaştılar.

Yeni sezonun bazı görevlerinin Spider Man logosu taşıdığını söyleyen veri madencileri bunu sevilen karakterin de ilerleyen günlerde oyuna ekleneceğine dair bir işaret olarak kabul etmiş durumdalar. Spider Man’in yanı sıra Black Panther’in gelişi ile ilgili olarak ise haritanın bazı noktalarında yer alan pençe izleri kanıt olarak kabul ediliyor. Bakalım sevilen Marvel karakterlerine yakın bir zamanda kavuşabilecek miyiz?

Bir önceki yazımız olan Ice Cream Orisa Overwatch Summer Games 2020’nin son kostümü oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.