SnowRunner Steam ‘e Geliyor

SnowRunner

Euro Truck Simulator 2’nin Death Stranding versiyonunu hayal edin, temelde bu SnowRunner içinde Conan O’Brien veya Mads Mikkelsen olmasa da. Bununla birlikte, sahip olduğu şey, güçlü kamyonlar kullanarak ağır yükleri taşımanız gerekecek bir dizi aşırı ortamdır. Şimdiye kadarki en sevdiğimiz simülasyon oyunlarımızdan biri ve nihayet gelecek ay SnowRunner Steam ve Windows mağazasına geliyor.

SnowRunner, kamyon oyununu yeni haritalar, araçlar ve bunlarla yapılacak işlerle genişleten üç sezonluk ek içeriğin yanı sıra, SnowRunner Steam ve Windows Mağazası’nda 18 Mayıs’ta başlıyor. Epic Games Store’da ilk piyasaya sürüldüğünden beri, SnowRunner pek çok ücretsiz içerik güncellemesi gördü ve bunların hepsi geldiğinde Steam / Windows Mağazası sürümüne dahil edilecek.

SnowRunner Tanıtım Videosu

Mod biçiminde çok daha fazla içerik de var oyuncular ilk çıktığından beri SnowRunner için binden fazla mod oluşturdular, böylece yeni özel kamyonlar, orijinal haritalar ve tüm yeni görevler ekleyebilirsiniz.

SnowRunner, ilk olarak Spintires: Mudrunner’da bulunan fikirlerden bazılarını alır ve onları yükseltir bu, bir oyunda inandırıcı çamur koşulları yaratmaya yönelik bir tür deney olarak başlayan şeyin son şekli. SnowRunner’da, vahşi doğada giderek daha tehlikeli alanlara girerken kullanacağınız yeni araçların, yeni onarım ve yakıt ikmal istasyonlarının ve yeni ekipmanların kilidini yavaş yavaş açarken, mücadele edeceğiniz çamur, kar, nehirler ve daha pek çok şeye sahip olacaksınız.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası