Smite Avatar: The Last Airbender İçeriği Ediniyor!

tarafından
21
Smite Avatar: The Last Airbender İçeriği Ediniyor!

Popüler MOBA oyunu Smite Avatar içeriği ile Aang, Zuko ya da Korra oluyoruz


MOBA oyunları içerisinde en dikkat sürükleyen adlardan bir tanesi Smite. Tam kişilikler genel olarak mitolojik varlıklar ve yaradanlar. Oyunun en alaka çekici özelliği ise kamerayı kişiliğin arda sürüklemesi. Başka Bir Deyişle third person shooter gibi oynanan bir MOBA oyunu. Zaman içerisinde şahsiyet spektrumu natürel olarak arkasıydı ve zaman zaman mitolojinin dışına çıkabiliyor. Mesela geçen ay oyuna Cthulhu katıldı. Önümüzdeki ay ise çok daha farklı bir eklenti geliyor. The Last Airbender ve The Legend of Korra dizilerinden tanıdığımız kişilikler geliyor. Smite Avatar içeriği ile Aang, Zuko ve Korra oyunda olacak.

Ancak bunlar Cthulhu gibi yeni ilave edilen kişilikler değiller. Smite Avatar eklentisi yeni planlanmış kişilikler yerine zati var olan kişiliklere skin olarak geliyor. Oyunun kişiliklerinden Merlin’e Aang skini, Susano’ya Zuko skini ve Skadi’ye Korra skini ilave edilecek. Fakat imalci Hi-Rez Studios bunun öylesine bir biçim farklılığının azıcık ötesinde olacağını söylüyor. Skinler uygulandığında kişiliklere uygun şahsiyet de ilave edilecek. Mesela Korra skini ile oynandığı zaman yanında ona dostluk etmesi için Korra’nın köpeği Naga olacak.

Smite Avatar skinleri oyunun Avatar Battle Pass içeriğine dahil. Smite Steam’de parasız. Fakat Battle Pass ve Season Pass gibi şeyler fiyatlı. Farklı bir şey arayan oyuncular bununla hala tanışmamışsa sınamamak için pek bir neden yok gibi. Tam bunları okurken de “Avatar ne acaba” diye düşündüyseniz çok hoş bir dizi gözden kaçmış demektir. Bahsettiğim şey James Cameron’un filmi değil. Nickelodeon’da yayınlanmış iki tane çizgi dizi. Şiddetle nasihat ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Fortnite film gösterimlerine başlıyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.