Sims 4 Oyun Hileleri

Sims 4 Oyun Hileleri

Oyunda hile kullanmak bazı durumlarda sıkıcı geliyor olsa da aslında dozajını aşmadığınız sürece herkesin yardıma ihtiyacı olan zamanlar vardır. Bizde bu yazımızda Sims 4 oyun hileleri hakkında birkaç önemli bilgilendirme yapalım istedik.

Sims 4 oyun hilesi ile kaynak, para, inşaat ve ilişkiler konusunda zor olduğuna inandığınız ne varsa hepsini rahatlıkla geçebiliyorsunuz.

The Sims 4 Nasıl Bir Oyun?

İlk kez 2014 yılında piyasaya sürülmüş olan bir yaşam simülasyonu oyunu. Dijital insanlarınızı oluşturduktan sonra onların yaşamlarına yön verebiliyorsunuz.

Dördüncü seri olan oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabiliyor.

Sims 4 Hileleri Nasıl Yapılır?

Sim 4 hilesini etkin bir hale getirebilmeniz için öncelikli olarak hile konsolunu etkinleştirmeniz şart. Bu aktifleştirmeyi yapabilmeniz için “CTRL + Shift + C” tuşlarına aynı anda basmanız gerekiyor. Bu sayede ekranın üst bölümünde metin kutusu çıkacak. İşte oraya hileleri girmeniz yeterlidir.  Hile konsolunuzu etkinleştirdikten sonra yapmanız gereken şey konsola  “testingcheats true” komutunu yazmanız gerekir. Bu işlem sonrasında konsoldaki tüm komutlar aktif olacaktır.

Sims 4 Para Hileleri

  • kaching: 1.000 Simoleons verir
  • rosebud: 1.000 Simoleons verir
  • motherlode: 50.000 Simoleons verir

FreeRealEstate [on/off]: Gireceğiniz on ya da off değerleriyle tüm lotları ücretsiz yapabilir ya da hileyi kapatabilirsiniz.

İnşaat ve Gizli Nesneleri Açma

modebb.moveobjects: Nesneler için ızgara yerleştirme yöntemini kullanmayı bırakır, bu sayede istediğiniz nesneyi istediğiniz yere koyabilirsiniz. bb.showhiddenobjects ile gizli nesneler artık satın alınabilir hale gelir.

İlişki Durumu Hileleri

Bu oyundaki karakteriniz dost, düşman ve sevgili edinebiliyor. Karakterinizi buna uyum sağlayabilmek açısından kendinize göre şekillendirmeniz yani özelleştirmeniz gerekir. Aşağıdaki hileyle birlikte modifyrelationship sim1isim sim1soyisim sim2isim sim2soyisim 100 ilişkinizi de belirleyebiliyorsunuz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası